Najpopularniejsze posty na blogu w roku 2016, czyli co podobało Wam się najbardziej.
Ach te końcoworoczne podsumowania. Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam je robić. I nie mogło tutaj zabraknąć postu z podsumowaniem mojej działalności na blogu oraz najpopularniejszych postów dodanych w tym okresie. Wróciłam również do podsumowania z zeszłego roku i przypomniały mi się moje wszystkie nadzieje na to, aby blog rozrastał się jeszcze szybciej niż do tej pory. Żeby przybywały lajki, żeby przybywało czytelników, wiecie jak to jest, takie życzenia małego blogera. W tamtym roku skakałam pod sufit, bo w grudniu udało mi się przekroczyć liczbę 25K UU, w tym roku jest to 56K UU. Szaleństwo! Widzę, że wszystko idzie ku większemu. Cieszę się, że moje blogowe dziecko rośnie. W 2016 razem daliśmy czadu!

Przechodzimy do zestawienia 10 najpopularniejszych postów na blogu w 2016 roku! Biorę pod uwagę tylko te posty, które zostały dodane w 2016 roku. Stare dobre wpisy, które nadal dobrze się trzymają, możecie podejrzeć w zestawieniu z zeszłego roku TUTAJ. Zaczynamy!
Miejsce 10 – 5 zasad, których musisz przestrzegać, jeśli jesteś plus size

Zestawienie rozpoczynamy od tematu plus size, który najbardziej Wam się spodobał w tym roku. Przyznaje, że był to dość kontrowersyjny temat, ale jakże potrzebny nam wszystkim, które zagubiły się w nurcie, że grube jest piękne. Otóż nie zawsze… Ważne, aby przestrzegać kilku zasad, o których właśnie napisałam w poście powyżej.

 

Miejsce 9 – Grafiki motywacyjne na dzień dobry

Spodobały się Wam moje minimalistyczne grafiki, dzięki którym zaraz po wstaniu z łóżka, można sobie poprawić humor na cały dzień. O to właśnie chodziło.

 

Miejsce 8 –  Ślubne fonty idealne na zaproszenia z polskimi znakami

Odkryłam jedną z Waszych potrzeb. O ile Magdalena i Piotr nie mają polskich znaków, to Żaneta i Łukasz mogą mieć problem ze znalezieniem pięknego, eleganckiego fontu z polskimi znakami. Jak zawsze przychodzę z pomocą.

 

Miejsce 7 – Pomysły na kolorowe włosy czyli szalone koloryzacje na lato

Szalone kolory na głowie spodobały się większej ilości czytelników. Fotki są bardzo popularne na Pintereście. Sama zdecydowałam się na niebieskie końcówki a ostatnio trochę zielone.

 

Miejsce 6 – List z ostrzeżeniem od Mikołaja

To był szał ostatnich miesięcy. Dużo osób pytało, pisało, pobierało, wysyłało fotki swoich zdziwionych maluchów. Dziękuję Wam za wszystkie fantastyczne wiadomości i przesłane zdjęcia. Mam nadzieję, że listu nie trzeba będzie wysyłać ponownie na przyszły rok.

 

Miejsce 5 – Najmodniejsze wzory na paznokcie na zimę 2016

Kolejne miejsce przyznane tematowi paznokciowemu. Tym razem są to wzory na zimę. Moje zestawienia charakteryzują się tym, że to są prawdziwe trendy, jakie będą obowiązywały w danym okresie. Pomijam wzorki oczywiste takie jak sweterki, czy aniołki i mikołajki. Zestawienie przypadło Wam do gustu, jak widać.

 

Miejsce 4 – Jakie kosmetyki warto kupić będąc w drogerii DM?

Fani niemieckich kosmetyków ujawnili się na miejscu czwartym, czyli zaraz za pierwszą trójką. Jeśli często pojawiacie się w DM-ach, to doskonale wiecie, że można tam znaleźć kąski, których nie znajdziecie na polskim rynku lub pojawią się z dość dużym opóźnieniem. Specjalnie dla Fanów kosmetyków Balea i nie tylko powstała grupa, gdzie można zaopatrzyć się w kosmetyki z DM. Zapraszam TUTAJ.

 

Miejsce 3 – Paznokcie hybrydowe w salonie Nail Art Kamila Kufta w Krakowie

Mamy pierwszą trójkę. Jestem szczerze zdziwiona, że post z serii Tajemniczy Klient wylądował tak wysoko. Jest to post opisujący salon, do którego wracam z rozrzewnieniem w myślach. Jak widać, Wam też się spodobał. Wiem również, że bardzo dużo wejść było po to, aby utwierdzić się w tym, że dobrze robicie, umawiając się na paznokcie do Kamili.

 

paznokcie kamila kufta

 

Miejsce 2 – Darmowe kalendarze na 2016 rok do pobrania i wydrukowania

Kalendarze, które lokowałam w moim zestawieniu, głównie były tymi zagranicznymi. Dzisiaj z dumą muszę Wam wyznać, że pojawiło się bardzo dużo polskich twórców, którzy udostępniają swoje prace w tym również kalendarze za darmo. Nie będę zdziwiona, jeśli w tegorocznym zestawieniu kalendarzy pojawiło się więcej polskich niż zagranicznych projektów.

 

kalendarze do pobrania na 2016 rok

 

Miejsce 1 – Najmodniejsze wzory na paznokcie na wiosnę 2016

Zdecydowany faworyt, który pojawił się na blogu już w styczniu i w rok uzbierał prawie 200 tysięcy wyświetleń. Tematy paznokciowe przyciągają bardzo dużo osób, ale to zestawienie pobiło u mnie wszelkie rekordy wyświetleń. Cieszmy się i radujmy i wyczekujmy najnowszych trendów paznokciowych w 2017 roku.

 

najmodniejsze paznokcie na wiosne 2016

 

Czy ktoś był zdziwiony tym, że w zestawieniu pojawiło się tak dużo wpisów paznokciowych? Ja nie! Spodziewałam się, że spodobają się Wam moje inspiracje ale najbardziej jestem dumna z tego, że tak ciepło przyjęliście serię Tajemniczy Klient, którą obserwowaliście i chętnie komentowaliście. Mam w planie jej kontynuację w nieco rozszerzonej wersji i mam nadzieję, że taka wersja również Wam się spodoba.

Tym razem również mam wielkie nadzieję do tego, co się będzie działo w nowym roku. Być może to będzie jedno z naszych ostatnich spotkań przed Świętami. Życzę Wam super Świąt w gronie rodziny i prawdziwych przyjaciół :)