Najlepszy salon stylizacji paznokci w Krakowie 2016, czyli podsumowanie projektu TAJEMNICZY KLIENT w 2016 roku.

Musi pojawić się jeszcze jedno podsumowanie. Jak wiecie, w tamtym roku rozpoczęłam działać z projektem Tajemniczy Klient”. Chodziłam do różnych salonów stylizacji paznokci i oceniałam ich prace. Zdarzyło się w kilku przypadkach, że moje paznokcie nie były w najlepszym stanie po wizycie u specjalistek, ale nie poddaje się, uczę na błędach i mam nadzieję kontynuować ten projekt również w 2017 roku. Żeby rozpocząć nowy rozdział, trzeba zamknąć poprzedni. Nadszedł czas na podsumowanie roku 2016 i wybrać najlepszy salon w Krakowie i okolicach.

Wyłoniłam pierwszą trójkę. Salony, których nie powstydziłabym się polecić Wam — moim Czytelniczkom. Wszystkie usługi na najwyższym poziomie i jeśli się u nich pojawicie, to na pewno będziecie zadowolone.

Zaczniemy od miejsca 3.

 

MIEJSCE 3 – Salon Colette Kraków

Salon z wielkim potencjałem. Zachwycił mnie przede wszystkim świetną obsługą klienta, podejściem i zaangażowaniem w to robi Pani manicurzystka. Minusem tutaj był wzór na paznokciach, na który nie mogłam sobie pozwolić. Pełna recenzja dostępna TUTAJ.

 

tajemniczy klient salon colette

 

 

MIEJSCE 2 – Hibiskus Wieliczka

Miejsce bliskie mojemu sercu. U dziewczyn z Hibiskusa pojawiałam się kilka razy i zawsze wychodziłam zadowolona. Super cena, świetnie zrobione paznokcie, możliwość wydziwiania z wzorami. Jestem bardzo dumna, że w zestawieniu z Krakowem, moja mała mieścina znalazła się na podium. Cieszę się i oby do przodu. Maleńkim minusem są dość odległe terminy. Oprócz terminów wszystko jak najbardziej gra. Więcej poczytacie TUTAJ.

 

paznokcie hybrydowe w hibiskus wieliczka

 

 

MIEJSCE 1 – Nail Art Kamila Kufta Kraków

Pierwsze miejsce, bezkonkurencyjnie wygrywa Kamila Kufta i jej przecudne dzieła sztuki na paznokciach. Najlepszy salon stylizacji paznokci, w jakim byłam w 2016 roku. Kamila jest nie tylko manicurzystką i stylistką paznokci, ale również trendsetterką, która nie boi się wprowadzania najnowszych trendów na paznokcie swoich klientek. Dzięki niej, mieszkanki Krakowa i okolic chodzą z pięknymi paznokciami. To miejsce mogę polecić każdej osobie, która chce posiadać przepiękne paznokcie, przetestować modne zdobienia. Na 100% się nie zawiedzie! Z terminami u Kamili również jest ciężko, ale nie ma się co dziwić, to jeden z najbardziej obleganych salonów stylizacji paznokci w Krakowie. Pełną recenzję przeczytacie TUTAJ.

 

kamila kufta tajemniczy klient

 

 

Pewnie nie jesteście zaskoczeni takim obrotem sprawy. O salonie Kamili piałam już od jakiegoś czasu z zachwytu i do tej pory nikt nie zajął jej miejsca w moim zestawieniu.

 

Mam jeszcze jedno wyróżnienie dotyczące kliniki Vivien. Klinika nie jest powiązana z branżą paznokciową, ale pojawiłam się również u nich w ramach wykonania zabiegu modente. Moim zdaniem to miejsce zasługuje na wyróżnienie.Więcej poczytacie TUTAJ.

 

Jeśli jesteście ciekawi jak przebiegały moje zmagania z projektem, to zapraszam Was do odwiedzania serii: Tajemniczy Klient. Znajdziecie tam opinie o pozostałych salonach.

 

Już nie długo pojawi się nowa recenzja, mojego nowego odkrycia w styczniu 2017. Może chciałybyście, żebym pojawiła się w konkretnym miejscu i je zrecenzowała. Piszcie Wasze propozycje. Może również odkryłyście miejsca, które warto polecić. Piszcie śmiało w komentarzach. Pamiętajcie też, że na razie poruszam się po terenie Krakowa i okolic. Gratuluje wszystkim salonom, które dostały się do mojego zestawienia. Wiedzcie, że to nie jest byle co. Już nie mogę doczekać się nowych wyzwań, które czekają mnie w 2017 roku.

 

  • 2 miejsce Nawet nie wiedziałam że taki salon mam blisko siebie 🙂

  • 2 miejsce Nawet nie wiedziałam że taki salon mam blisko siebie 🙂

    • A widzisz! Koniecznie musisz go odwiedzić przy okazji 🙂

  • U manikiurzystki byłam raz i, niestety, nie wyszłam zadowolona. Od kilku lat noszę hybrydy, które robię sobie sama, a że za wzorkami i udziwnieniami nie przepadam, nie ma dla mnie problemu. Z ciekawością śledziłam wszystkie wpisy na temat projektu “tajemniczy klient” bo niejako z wykształcenia jestem związana z tym tematem i byłam ciekawa, czy w salonach faktycznie bywa tak źle, jak czasami słyszałam. Niestety wiele z Twoich wpisów dowodziło fatalnego stanu salonów, zwłaszcza jeśli chodzi o higienę, sterylizację narzędzi, itd. Dobrze, że udało Ci się znaleźć takie, które zasługują na uwagę i wyróżnienie i do których można się wybrać bez obawy o swoje zdrowie.

    • Wiem! Jesteś moją Czytelniczką NUMBER ONE, jeśli chodzi o tą serię. Dużo też dowiedziałam się od Ciebie właśnie. Szczególnie o dbaniu o własne bezpieczeństwo i zdrowie. Dzięki, że byłaś ze mną i mam nadzieję, że zostaniesz jeszcze na jeden rok 🙂

  • Pingback: Paznokcie hybrydowe w Salonie Glam Nail Stylizacja paznokci w Krakowie. | Madziof .pl()