Ślubne fonty idealne na zaproszenia, z polskimi znakami.
Sezon ślubów powoli rozkwita. Co szybsi swój wielki dzień mają już za sobą. Według mnie ślub można wziąć w każdym miesiącu w roku, ale fajnie, jeśli pogoda i przyroda również nam sprzyja. Dlatego od kwietnia do września będzie istny wysyp tego typu imprez. W maju dołączają również komunie. Pomyślałam, że ostatnio modne jest projektowanie swoich własnych zaproszeń i dodatków papierowych na przyjęcia. Czy mają to być winietki, czy zawieszki na alkohol, wszystko jedno.

Na swój ślub zamawiałam dwa rodzaje zaproszeń gotowych, ale papierowe dodatki projektowaliśmy i drukowaliśmy sami. Jeśli szukacie ciekawych, dekoracyjnych fontów z polskimi znakami, bo polskie imiona posiadają ogonki, to zapraszam na dzisiejszy post. Specjalnie dla Was zebrałam aż 14 fontów, które z powodzeniem możecie użyć na swoich zaproszeniach czy innych dodatkach, które wymyślicie na swoją imprezę. Wszystkie fonty są darmowe i możecie je bez problemu pobrać i wykorzystywać na własny użytek.

 

Grafika z prezentacją fontów różni się nieco od pozostałych. Postanowiłam jeszcze bardziej wyeksponować fakt, że w zestawieniu pojawiają się polskie znaki i tak w każdej parze, przynajmniej jedno imię je ma. Pod prezentacją kształtu fontu znajdziecie jego nazwę. Poniżej grafiki linki do pobrania.

 

slubne fonty z polskimi znakami

 

Żaneta i Jarosław – Janda As Long As You Love Me
Małgorzata i Łukasz – KG Eyes Wide Open
Agnieszka i Paweł – Great Vibes
Anna i Mikołaj – Harbell
Paulina i Michał – Hello Script
Daria i Bartłomiej – Allura
Kornelia i Miłosz – Notera
Malwina o Rafał – Qaskin Black
Bożena i Mateusz – Mardian
Iwona i Błażej – Yaquote Script
Elżbieta i Jan – Coneria Script
Wiktoria i Miłosz – Jasmine Reminiscetse
Łucja i Tomasz – Fragment Core
Julia i Stanisław – Sverige Script

 

Jak zawsze jestem ciekawa Waszych typów. Którą z czcionek wybralibyście na swój ślub?