Grafiki motywacyjne na dobry dzień – do pobrania i wydrukowania.
Znasz to uczucie, kiedy wstajesz rano i patrzysz błędnym wzrokiem przez okno? Czasami nawet kawa nie pomaga, a szaruga za oknem na pewno nie nastraja pozytywnie. W takie dni mam ochotę zwinąć się w kłębek i wrócić do łóżka. W takie dni jak ten opisany powyżej próbuje się zmotywować czymś jeszcze. Na pewno znacie to uczucie, kiedy wieczorem jesteście usatysfakcjonowane tym, co miałyście w planach a tym, co zostało zrobione. Ja myślę wtedy: Taaak, ten dzień był bardzo produktywny. Możesz być z siebie dumna”. I jestem! Jak zmotywować się do działania o poranku?

Jak widzicie po tytule, w dzisiejszym wpisie mam dla Was kilka grafik motywacyjnych, które rozpędzą Twój dzień od samego początku. Czy jeśli nie motywujecie się grafikami to, czy Wasz dzień będzie udany?! Jasne, że tak. Na każdego działa co innego. Ja zawsze uśmiecham się, gdy widzę coś motywacyjnego na ścianie. Stoję wtedy w oknie z kubkiem kawy, na zewnątrz szaruga a ja cieszę się, że nie muszę dzisiaj wychodzić z domu :D

 

Another day another dream.

another day another dream mockup

POBIERZ

 

 

Have a nice day!

have a nice day mockup

POBIERZ

 

 

Today is a good day!

today is a good day mockup

POBIERZ

 

Dajcie znać, który z plakatów podoba się Wam najbardziej. Jakie są Wasze ulubione teksty i cytaty, które Was motywują każdego dnia?

Udostępnione przeze mnie grafiki są możliwe do pobrania i wydrukowania wyłącznie do celów osobistych. W celach komercyjnych proszę o kontakt.