Jesienne grafiki motywacyjne do pobrania i wydrukowania.
Jesień to taka pora roku, w której motywacja znajduje się w wielkim deficycie. Wieczorami marzymy o ciepłym kocyku, kubku herbaty i ckliwym filmie do obejrzenia. Fajna opcja, jednak przy dłuższym celebrowaniu wieczorów w ten sposób można popaść w marazm i ogólne nicniechciejstwo„.

Czy i mnie złapało coś podobnego? Na początku jesieni tak. Kiedy to dotarło do mnie, że ciepełko już do nas nie wróci jeszcze przez długi czas i trzeba będzie się przygotować na deszcz i śnieg w najbliższym czasie. No przykro mi się zrobiło, że na zewnątrz taka szaruwa. Na szczęście lubię jesień i przybicie szybko mi minęło.

 

Dzisiaj mam dla Was dwie jesienne grafiki, które mają za zadanie Was zmotywować do działania.

 

Do dzieła!

Tym zdaniem zaczynam każdy dzień po wypiciu kawy. Uwielbiam poranki, kiedy jestem wyspana i od razu mogę działać. Skoncentrowana daję czadu do południa z wszystkimi załatwieniami i sprawunkami, które musiałam załatwić online i po południu można powiedzieć, że jestem wolna. Świetna sprawa! Plakat ma przypominać o tym, że możesz równie dobrze dać czadu, kiedy nie masz dobrego humoru i nie do końca jesteś wyspana. W końcu sprawy niemożliwe do załatwienia są Twoją specjalnością.

 

plakat do pobrania do dziela

POBIERZ

 

Zrób coś szalonego!

Nie widzę powodu, aby nie zrobić tego właśnie teraz. Kiedy szara rzeczywistość i szare niebo dają popalić, Ty właśnie wtedy powinnaś dać do zrozumienia światu, że nie poddajesz się tak łatwo. I że ma twardego przeciwnika przed sobą. Co można zrobić w październiku? Zacznij planować święta przykładowo. W końcu zostało już tylko 2 miesiące. Jeśli chcesz coś pozamawiać z zagranicznych sklepów internetowych, to powinnaś to zrobić teraz. Samo pomyślenie o świętach w październiku wydaje się szalone, ale co tam! Działamy!

Do głowy przychodzi Ci jeszcze wiele szalonych myśli, których nie chcesz zrealizować, bo co ludzie powiedzą lub to nie jest szaleństwo na tę porę roku. Serio?

zrob-cos-szalonego plakat do pobrania

POBIERZ

 

Macie swoje ulubione teksty, którymi motywujecie się codziennie? Może jest coś specjalnego, co doprowadza Was do stanu używalności o poranku? Jeśli macie jakiś fajny sposób to koniecznie musicie się nim ze mną podzielić. Piszcie w komentarzu.