Grafiki motywacyjne do wydruku – „Zrób coś”.
Od jakiegoś czasu przeglądam blogi i napotykam się na sporą ilość grafik motywacyjnych do wydrukowania lub w postaci tapety na pulpit. Jeśli chodzi o tapetę to na okres świąteczno- zimowy zdecydowałam się na bałwanka natomiast jeśli chodzi o druk, to ostatnimi czasy pobieram i drukuje wszystko, co się tylko da (Piotr udawaj, że tego nie przeczytałeś).

Organizery, kalendarze, tabele, wyzwania… Mam dalej wymieniać? Raz na jakiś czas można zmienić również wystrój swojego mieszkania i dodać mu nieco świeżości. Tak też pomyślałam, tworząc poniższe grafiki z cytatami.

 

1) It always imposible until it’s done. / Dopóki coś nie zostanie zrobione, zawsze będzie się wydawało niemożliwe do zrobienia (eh te polskie tłumaczenia).

Chyba każdy z nas wie, co Nelson Mandela miał na myśli, mówiąc te słowa. Jak dla mnie mówi o:

– Posprzątanym pokoju mojego syna,
– Mojej diecie,
– Rzuceniu palenia, zawsze będę to wspominała!!! Więcej informacji o tym, jak tego dokonałam, TUTAJ.
– Pisaniu pracy na uczelni.

Warto zastanowić się nad wszystkimi sprawami, które mamy w planach i nie potrafimy się za nie zabrać. Warto pomyśleć i domknąć wszystkie zadania tak, aby nie plątały się po naszej głowie i iść dalej. W najbliższych dniach zamierzam zmierzyć się z jednym zadaniem, które ciąży mi niesamowicie, a nie potrafię się na tyle zebrać w sobie, żeby je w końcu dokończyć. Miejmy nadzieję, że wszystko zakończy się trochę inaczej niż w bajce, bo wolałabym, żeby zakończyło się szybko i szczęśliwie ;)

 

Grafiki motywacyjne do wydruku - It always imposible until its done

LINK DO POBRANIA TUTAJ

 

2) Do small things with great love / Rób małe rzeczy z wielką miłością.

Słowa Matki Teresy zainspirowały mnie do działania i zmusiły do zatrzymania się na kilka chwil, aby pomyśleć o swoim życiu. Moja interpretacja może nieco różnić się od innych (jak zwykle), ale pierwsze, o czym pomyślałam, czytając te słowa to o wszystkich rzeczach, które lubię robić. Zastanawiałam się nad tym, czy lubię to, co robię i czy robię to z przyjemnością i miłością. Ostatnio uwielbiam spędzać czas na blogowaniu, mam głowę pełną pomysłów, lubię szukać inspiracji i lubię dzielić się nimi z Wami. Niestety przez to zaniedbałam nieco moją pracę i to, z jakim zaangażowaniem podchodziłam do niej. Muszę znaleźć jakiś złoty środek i zorganizować swój czas na nowo z trochę innym podziałem ;)

 

Grafiki motywacyjne do wydruku - do small thingh with great love

LINK DO POBRANIA

Udostępnione przeze mnie grafiki są możliwe do pobrania i wydrukowania wyłącznie do celów osobistych. W celach komercyjnych proszę o kontakt.