Meet Beauty 2018 – Dlaczego po raz czwarty tam pojechałam?
Minął kolejny rok i kolejny raz pojawiłam się na Meet Beauty – konferencji beauty blogerek. W tym roku do grona blogerek i youtuberek dołączyli również Instagramerzy. Strach pomyśleć, która grupa Influencerów dołączy w przyszłym roku.

No dobrze, ale po co ja tam pojechałam? Przecież nie jestem beauty blogerką. Nie sprawdzam składów, nie robię pięknych tutoriali paznokciowych ani makijaży. Po cholerę tam pojechałam?

Cała historia zaczęła się podczas zapisów, kiedy to zostałam zmuszona do wybrania pomiędzy Blog Conference Poznań a Meet Beauty w Warszawie. Obie te imprezy zostały zorganizowane w tym samym czasie. Na obie imprezy się zgłosiłam i na obie imprezy się dostałam. Nie miałam tego w planie. Myślałam, że na jedną się nie dostanę i szczerze, to obstawiałam Meet Beauty właśnie, bo być 4 raz na tym spotkaniu to już ździebko za dużo.

Skończyło się tak, że wybrałam Meet Beauty. Tym razem wybrałam konferencję, na której się relaksuje. Spotykam się z moimi ludźmi i spędzam z nimi czas. Nie nauczę się niczego nowego i spektakularnego (chociaż kto wie), ale chce odpocząć i chce się zrelaksować. Chciałam spędzić czas w miłym towarzystwie. To coś zupełnie innego od tego, czego wybierałam do tej pory. Nauka i szkolenia przede wszystkim. Rozwijanie swoich umiejętności i podnoszenie kwalifikacji.

 

meet beauty 2018 warszawa

 

Odpuściłam i postanowiłam odetchnąć i czerpać inspiracje i dać się ponieść bez sztywnych reguł typu: Co zrobić, aby utrzymać duży zasięg na Fb„. Bez problemów i bez przejmowania się o takie bzdety spędziłam wspaniały weekend w gronie świetnych ludzi.

I tak powtórzę to po raz setny, pojechałam tam, żeby się spotkać z moimi ludźmi, bo oni w tych wszystkich blogerskich spotkaniach są najważniejsi.

 

meet beauty 2018

 

Miałam okazję dzielić mieszkanie z Dominiką (KosmetyczneSzaleństwo), Magdą (RainbowBeauty) i Anitą (BlondBeauty).

Miałam przyjemność poznać nowe osoby. Świetne babeczki Iwona (Laik Makijażowy), Blanka (SilesianBeauty).

Wyściskałam się i ze starymi znajomymi Ola (Wroobela), Ola (HeyitsAlexK), Ewa (OrchideaMagiaPiękna), Paulina (NotTooSeriousBlog).

 

meet beauty 2018 warszawa

 

Co roku jestem zaskoczona tym jak wiele nas łączy i jakie fajne mamy podejście do tego, co robimy. Konkurencja dla nas nie istnieje. Jesteśmy równe i wspieramy się w tym, co robimy. To niesamowite, szczególnie jeśli chodzi o baby. Musicie przyznać 😀

Całe wydarzenie miało miejsce w hotelu Lord w Warszawie, było miło i bardzo kameralnie. Przypomniała mi się pierwsza edycja konferencji. Na miejscu czekał na nas poczęstunek i napoje oraz wykłady, warsztaty i firmy kosmetyczne, które tylko czekały na to, aby opowiedzieć o swoich produktach i zainteresować nas nimi. Atmosfera niezwykle sympatyczna.

 

meet beauty 2018 warszawa

 

Po pierwszym dniu przyszedł czas na dzień drugi (poprawiny). A no tak, bo nie wspomniałam, że to była dwudniowa konferencja, czyli na pełnym wypasie. W drugim dniu było już spokojniej i na luzie. Niestety nie obyło się bez kilku ekscesów, o których wolę tutaj nie wspominać, ale były bardzo niemiłe i pozostawiły nieprzyjemne wrażenie o jednej z marek kosmetycznych. Nieprofesjonalni ludzie, którzy nie mają pojęcia, co robią na swoim stanowisku, drażnią mnie jak mało kto, a seksistowskie podejście do blogerek (kobiet, których były rzesze) było nie na miejscu.

 

meet beauty 2018 warszawa

źródło zdjęć: fanpage Meet Beauty

 

Cóż, żeby w przyrodzie istniała równowaga, to niektóre dziewczyny też zachowywały się karygodnie i to niejednokrotnie na moich oczach. Niestety chodziło o kradzież…

Udało się jednak zakończyć konferencję z uśmiechami na twarzy, a to za sprawą prezentów, które postanowili dla nas przygotować organizatorzy. Organizatorzy, czyli Agencja Blog Media, możecie ich znać pod nazwą Zblogowani 😀

Poniżej możecie zobaczyć wszystkie prezenty, jakie dostałam w najpiękniejszej torbie na świecie 🙂

 

Efektima, Pollena Eva, Roge Cavailles, 

meet beauty 2018 warszawa

 

Tołpa, Natura Siberica, BioOil, 

meet beauty 2018 warszawa

 

Mediheal, Neess, Annabelle Minerals, SoChic!, 

meet beauty 2018 warszawa

 

O2Skin

meet beauty 2018 warszawa

 

Pierre Rene

meet beauty 2018 warszawa

 

I to już wszystko. Jeśli macie ochotę poczytać o wcześniejszych edycjach, to zapraszam do wcześniejszych wpisów:

Meet Beauty 1 edycja
Meet Beauty 2 edycja 
Meet Beauty 3 edycja