Grafiki idealne na pierwsze jesienne dni – za darmo do pobrania i wydrukowania.
Nie jestem jakoś bardzo zaskoczona tym, że jesień JUŻ się pojawiła. Może nie tyle sama jesień, ile pogoda zmieniła się dość mocno, dając do zrozumienia, że koniec z ociąganiem się. Koniec z wakacyjną rozpustą. Postawiona została linia oddzielająca wakacyjny czas. Zmiany są potrzebne i już nie raz wspominałam Wam, że nie mam problemu z jesienią. Nie ma takiej pory roku, której nie lubię. Każda ma w sobie to coś. Uspokojenie się po upalnych dniach, nadrobienie obowiązków, które gdzieś uleciały przez pogodę i wyjazdy, To wszystko ma teraz miejsce u mnie. W spokoju i bez gonitwy.

Więcej siedzenia w domu i więcej spokojnego czilowania, więcej czytania książek pod kocykiem, więcej ciepłej herbatki. No nie mówcie, że tego nie lubicie?! Ja uwielbiam i dzisiaj powracam do Was z grafikami do powieszenia na ścianie w domu. Jesienne klimaty pełną parą.

Grafiki możecie pobrać za darmo jedynie do użytku własnego. W celach komercyjnych proszę o kontakt.

 

jesienne grafiki plakaty do pobrania za darmo dynia po polsku

POBIERZ TUTAJ 

 

jesienne grafiki plakaty do pobrania za darmo lisc po polsku

POBIERZ TUTAJ

 

jesienne grafiki plakaty do pobrania za darmo lisc po polsku

POBIERZ TUTAJ

 

Jak Wam się podobają? Lubicie jesień? Może macie podobne podejście do mnie a może jej nie cierpicie? Dajcie znać w komentarzu. Dajcie również znać, które plakaty pobraliście dla siebie 🙂