Grafiki poprawiające humor do wydruku – „Wiosna!”
Dzisiaj pojawiam się z wpisem, który ma poprawić humor. Oficjalnie nastał trzeci miesiąc tego roku, który nazywany jest marcem. Za 20 dni wiosna więc powoli trzeba będzie się wziąć za wiosenne porządki, sprzątanie, mycie okien i takie tam. Może komuś w domu została jeszcze choinka… (u mnie w pokoju zostały lampki choinkowe pff). Sprzątanie to jedno, ale na wiosnę zachciewa mi się zmian i to nie tylko w mieszkaniu. Na wielkie zmiany muszę jeszcze poczekać, ale wyniesienie zimowych gratów na strych dobrze mi zrobi. Zmienić można również dekoracje w mieszkaniu i dodać mu nieco więcej świeżości :)

Przechodząc do rzeczy… Ostatnimi moimi dziełami były grafiki motywacyjne pod tytułem: „Zrób coś”, możecie je zobaczyć TUTAJ. Pomyślałam, że może tym razem wykombinuje coś lżejszego i co najważniejsze po polsku. Niestety tłumaczenia niektórych cytatów i powiedzeń nie pozostawiają żadnych złudzeń. Tym razem się udało. Czas pozamieniać grafiki w rameczkach na coś świeżego i mega pozytywnego 🙂

 

Polska wersja grafiki: „Hello Spring”, która 21 marca zaleje Waszego feeda na Fejsie i na Instagramie. Już dzisiaj widziałam 10 grafik typu „Hello March” (tak liczyłam!). Myślę, że polska wersja wygląda o wiele lepiej 🙂

Grafiki poprawiajace humor do wydruku Wiosna

POBIERZ

 

Piosenka Marka Grechuty wiecznie żywa, a przynajmniej raz w roku :) Tak bardzo spodobała mi się grafika w tle, że nie zauważyłam jej słabej jakości. Mnie to jakoś strasznie nie przeszkadza, skoro grafika będzie sobie wisiała gdzieś na mojej ścianie i co jakiś czas będę zawieszać na niej oko. Sami osądźcie.

Grafiki poprawiajace humor do wydruku Wiosna

POBIERZ

 

Być może zainteresują Cię również:
Grafiki motywacyjne do wydruku – „Zrób coś”.
Kuchenne zasady – wersja do druku.

Udostępnione przeze mnie grafiki są możliwe do pobrania i wydrukowania wyłącznie do celów osobistych. W celach komercyjnych proszę o kontakt.