Kuchenne zasady – darmowa wersja do druku.
Ten post jest dedykowany Paniom/ Panom Domu, którzy mają dość przypominania i upominania swoich pociech, partnerów. Coś w stylu Dzieci umyjcie rączki Ś.P. Ryśka z Klanu. Przy ostatniej wspólnej wieczerzy zorientowałam się, że sama nie do końca przestrzegam wszystkich zasad, dlatego zdecydowałam się na opublikowanie mojej listy z kuchennymi zasadami, którą już jakiś czas temu wyskrobałam na tablicy ;)

 

Kuchenne zasady - darmowa wersja do druku

Wersję do druku znajdziecie POD TYM LINKIEM

Najgorzej jest z odstawieniem komórki na czas jedzenia. Jakaś fota na Instagram #foodporn i komórkę odkładam lub chowam do kieszeni, innego wyjścia nie widzę. Nie lubię, jak inni siedzą przy jedzeniu i patrzą na komórkę, więc sama też staram się tego oduczyć. Najgorzej, jeśli jest kilka dań i każde pięknie podane.

Najmniejszy problem obecnie mam z zasadą: Zjedz warzywa”. Jak dawniej nie lubiłam różnych dań babci z górą surówki, grochu, kapusty, tak teraz je ubóstwiam. Nie wiem, jak to się stało… ewolucja chyba.

Chyba nie zapomniałam o żadnej z zasad… Może macie jakąś swoją zasadę, którą chcielibyście dodać?

 

Udostępniona przeze mnie grafika jest możliwa do pobrania i wydrukowania wyłącznie do celów osobistych. W celach komercyjnych proszę o kontakt.