Tag: Liebster Blog Award 2014.
Po internecie krążył tajemniczy tag: Liebster Blog Award 2014, przemknął mi przed oczami raz czy dwa razy, ale jakoś nie zwróciłam zbytnio na niego uwagi. Pomyślałam: Nie znam niemieckiego, nie będę się wygłupiać i udawać, że coś z tego rozumiem”.

I tak proszę ja Was zostałam nominowana przez Anetkę z bloga Hey Ho and Other Euphemisms! Czuję się mega wyróżniona, tym bardziej że prowadzę bloga ledwo od miesiąca i już trafiła mi się jakaś nominacja 😉

Ale o co chodzi?

 

„Nominacja do Liebster Blog Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę”. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz je o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował”.

Pytania, jakie otrzymałam od mojej Drogiej Anety (LINK do wpisu, gdzie możecie również pobrać cudną odznakę Liebster Blog Awards, którą wykorzystałam w grafice na zdjęciu głównym).

1. Pytanie z cyklu Władca Pierścieni. Kim wolałabyś być: elfem, krasnoludem czy hobbitem?

Odp.  A nie można wybrać orka albo pierścień? Chciałabym być pierścieniem, milion razy dziennie słyszałabym, że jestem Skarbem i wszyscy by mnie pożądali. Ale skoro mam wybrać z Twojej listy to wybieram elfa, mają fajne gadżety i są leciutcy (If You Know What I Mean).

mój skarbie

2. Z jakiego osiągnięcia jesteś najbardziej dumna w swoim życiu?

Odp. Najbardziej jestem dumna z mojego syna :) Myślę, że można go również podpiąć jako moje największe osiągnięcie :)

Z rzucenia palenia też jestem dumna. Nie było to łatwe wyzwanie, ale dałam radę.

3. Co jest Twoim sprawdzonym sposobem na poprawę nastroju?

Odp. Czekolada to pierwsze co przychodzi mi do głowy, jeszcze nigdy mnie nie zawiodła. Ciepła, długa kąpiel z dużą ilością piany też jest spoko.

wiewiórka je nutelle

4. Ranny ptaszek czy sowa?

Odp. Na pewno nie ranny ptaszek. Normalną godziną, o której mogę wstać, jest godzina 9.00. Jeśli ktoś każe mi wstać wcześniej, to może być problem. Lubię posiedzieć trochę dłużej na necie i to właśnie wieczorem, gdy jest cisza, spokój i wszyscy śpią.
Tak właśnie wyglądam rano (od sierpnia bez papierocha w ustach). :)

dama o poranku

 

5. Znajdujesz się w obcym mieście, masz cały dzień wolny i żadnych konkretnych planów. Co robisz?

Odp. Odpalam aplikację TripAdvisor i obczajam co tam jest ciekawego w najbliższej okolicy. Lubię zwiedzać i oglądać ładne rzeczy więc sądzę, że cały dzień poświęciłabym na zwiedzanie i robienie zdjęć.

6Jaki jest Twój ulubiony cytat filmowy?

Odp. Pierwszy cytat pochodzi z polskiego filmu z 2008 roku pt. Jeszcze raz”. Stary, ale to, co powiedział Jan Frycz, zapadło mi w pamięć.

„Jak coś spieprze a kobieta mi powie: Spróbujmy jeszcze raz, to będę wiedział, że mnie kocha”

7. Ulubiony dzień tygodnia i dlaczego?

Odp. Ulubionym dniem tygodnia jest piątek, a idealniej jest, jeśli jest to piątek wieczorem :) W weekendy nie pracuje i wolny weekendowy czas spędzam z rodziną lub robię różne fajne rzeczy, które sprawiają mi przyjemność.

piątek

 

8. Który kraj fascynuje Cię najbardziej i dlaczego?

Odp.

Jest kilka takich miejsc, ale jeśli miałabym wybrać, to pewnie byłyby to Stany Zjednoczone. Ich kulturę, styl życia i powiedzonka obserwuję, od kiedy pamiętam. W tv już jako mała dziewczynka zachwycałam się wielkimi centrami handlowymi i pięknie ubranymi paniami (Pretty Woman). Później nastał czas amerykańskich filmów świątecznych, a więc oświetlenie i przepych, jeśli chodzi o wszelkie ozdoby choinkowe (Deck the halls). Kolejnym etapem były filmy w stylu High School Musical, czyli wiecznie zadowoleni nastolatkowie. Ostatnio bardziej niż w filmach, lubuje się w różnego rodzaju serialach i w nich również przedstawiane jest życie ludzi w Ameryce. Na ten temat mogłabym się jeszcze rozpisywać i rozpisywać.

9. Z którym aktorem chciałabyś pójść na romantyczną kolację?

Odp. Z całą pewnością byłby to Ed Westwick, odtwórca roli Chucka Basaa w serialu: Gossip Girl”. Pozdrawiam wszystkie Fanki!! Założę się, że byłabym gorzej ubrana od niego, ale byłoby warto ;)

Ed Westwick

 

10. Spójrz w lewo- co jest pierwszą rzeczą, którą widzisz?

Odp. Niczym Was nie zaskoczę. Zobaczyłam ścianę w kolorze piaskowego różu dryfującego w odmętach beżu.

11. Dostajesz paczkę, w której jest Twój wymarzony prezent. Rozpakowujesz ją i Twoim oczom ukazuje się…

Odp. Nie jestem materialistką, dlatego moim wymarzonym prezentem będzie gruba koperta z pieniędzmi, za które kupiłabym prezenty nie tylko dla siebie (hue hue) 🙂

Marina money

 

A teraz moje 11 pytań (sasasasa):

1. Piosenka, w której jesteś zakochana to…?
2. Wymień trzy cechy charakteru, których najchętniej byś się pozbyła.
3. O czym najchętniej czytasz na innych blogach?
4. Jaki jest Twój ulubiony kosmetyk i dlaczego właśnie ten?
5. Jaka jest Twoja najulubieńsza potrawa Wigilijna?
6. Gdybyś przez jeden dzień mogła być kimś innym to, kogo byś wybrała?
7. Dokończ zdanie: „Mój blog jest dla mnie…”
8. Gdzie pracujesz i czym się zajmujesz w pracy?
9. Twoje ulubione miejsce na ziemi to…
10. Jakie jest Twoje największe marzenie?
11. Lubisz odpowiadać na tagi?

 

Do Liebster Blog Award nominuję wszem i wobec:

Skleping Mode: On
AnnaByczek.pl
Carla Cosmetics
Kolorowy Kraj Ani
Kosmetyczny Zakątek – Lady J bloguje
Bella Beauty
Atqa Beauty
Bunia92
Piękny blog
Estera Owczarz
Another make up crazines

Zapraszam do zabawy i czekam na Wasze odpowiedzi 🙂