Share Week 2018 – Moja ulubiona akcja w internecie!
W tym roku zostałam zaskoczona tą akcją i po kilku minutach przemyślenia zdecydowałam, że w tym roku sobie odpuszczę i nie będę nikogo polecała. Po pierwsze w ciągu kilku pierwszych sekund nie przyszedł mi do głowy nikt, kto by mnie w tym roku zachwycił swoim kunsztem, poza tymi których już polecałam nie raz i ta głupio kolejny rok z rzędu polecać tych samych blogerów. Po drugie spojrzałam wstecz i okazało się, że większość blogów, które poleciłam, zamknęło swoje blogi w bardzo krótkim czasie. Czy to jakaś klątwa? Nie wiem, ale wiem, że na placu boju pozostali najwytrwalsi.

Poniżej podsyłam Wam moje polecajki z roku 2016 i 2017. W końcu przejrzałam moją listę blogową i oczywiście znalazły się blogi, które są warte polecenia. Wybrałam 3 blogi, które mogę Wam z czystym sercem polecić.

Share Week 2016
Share Week 2017

 

Akcja Share Week jest jak co roku organizowana przez Andrzeja Tucholskiego, notkę z zasadami możecie zobaczyć tutaj. 

 

Inspirująca XL-ka

Zaczniemy od bloga, który jest najnowszy na mojej liście, ale autorka zaskakuje mnie profesjonalnym podejściem do jego prowadzenia. Pod nazwą InspirującaXLka kryje się Iwona, która namawia kobiety do celebrowania swojego życia w rozmiarze XL. Podoba mi się jej podejście i zdrowe podejście do nadmiaru kilogramów. Blog ma niecały rok, ale rozwija się bardzo szybkim tempem i bardzo mi się to podoba. Podoba mi się też jakość, jaką wprowadziła Iwona do siebie na stronie. Piękne zdjęcia i przede wszystkim regularność sprawiają, że za każdym razem, gdy do niej wchodzę, odkrywam nowy wpis. Polecam jej bloga wszystkim plussajzkom. Kolejny fajny blog plus size na liście zapisany 🙂

inspirujaca xlka shareweek 2018

 

Stylowa Misja

Ciągle obracamy się w tematyce mody. Polecam bloga Stylowa Misja, którego odkryłam na jednej z grup blogerów na Fb. Tak! Takie rzeczy się dzieją na prawdę i nie wszyscy wchodzą tak tylko po to, żeby wkleić linka do siebie. Kasia jest stylistką, która z niekłamaną pasją opowiada o modzie, pokazuje również zwoje stylizacje i porady dotyczące łączenia stylów i kolorów. Sporo się od niej dowiedziałam i dzięki jej stylówkom budzi się we mnie ochota na coraz odważniejsze stylizacje w rozmiarze plus size.

Na jej blogu znajdziecie wiele pięknych zdjęć, które od razu staną się dla Was inspiracją. Totalnie są w moim guście.

Mój ulubiony wpis na blogu, to zdecydowanie ten, w którym opowiada jak się nie ubierać. Totalnie odjechany i do przeczytania dla każdego!

 

stylowa misja shareweek 2018

 

 

Travelover

Kolejny blog godny polecenia to Travelover. Muszę Wam powiedzieć, że w tym roku poznałam kategorię podróżniczą nieco bardziej i odkryłam nowe blogi. Największym komplementem dla blogera podróżniczego jest przyznanie się do tego, że to on zainspirował nas do podróży w dane miejsce. Ja wcale tego nie ukrywam i zawsze mówię, o tym od kogo podebrałam pomysł na wyjazd 😛 Pierwsze co rzuca się w oczy na blogu u Patrycji to piękny design, zdjęcia i przemyślane kategorie, jak również intuicyjne posegregowanie ich. Naprawdę doceniam. Co tu więcej gadać. Dziewczyna odwiedziła ponad 50 krajów i to trzeba zobaczyć u niej na blogu. Bez zadęcia i bez wychwalania się, ale za to z ogromem porad dotyczących organizacji wyjazdu. Polecam!

 

travelover shareweek 2018

 

Ufff szybko poszło. Poleciłam trzy blogi i mam nadzieję, że w przeciągu najbliższych miesięcy nie pozamykają się. Mówię Wam, ostatnio to jakaś plaga jest, przynajmniej u mnie.

Ja tutaj jestem i obiecuję Wam, że jeszcze długo, długo Was nie opuszczę. Możliwe, że zauważyliście mój kanał na Youtube, który dopiero rozkręcam, ale nie planuję zamykać bloga, bo Was kocham najbardziej pod słońcem i zmieniliście moje życie przez te wszystkie lata! Zachęcam do polecania swoich ulubionych blogerów. Możecie wklejać linki w komentarzach.