Najładniejsze ręczniki plażowe do kupienia online.
Wiem, że trochę późno pojawia się ten post, bo większość fajnych ręczniczków już została wyprzedana, ale jeśli wybieracie się na wakacje i szukacie jakichś fajnych wzorów ręczników plażowych, to służę pomocą. Sama szukałam czegoś odpowiedniego dla nas na wyjazd. Niestety nie znalazłam ręcznika z oldschoolowym napisem Coca-Cola, a na taki polowałam. Znalazłam jednak bardzo fajne propozycje, które z powodzeniem możecie kupić w internecie.

Róbcie to szybko, bo ręczniki wyprzedają się jak świeże bułeczki. Ja postawiłam w tym roku na okrągły ręcznik z nadrukiem arbuza. Antoni wybrał sobie egzemplarz z palmami. Wie co modne w tym roku.

Z pomocą przyszły nam również grubsze maty z nadrukami, a więc w naszej kolekcji znalazła się również mata z flamingami oraz ananasami. Grubsze maty fajnie sprawdzają się na nierównych podłożach.

No dobra nie przedłużajmy i przejdźmy do zestawienia z najładniejszymi ręcznikami plażowymi do kupienia online.

 

Vintage

Gratka dla dzieci lat 90 i tych wszystkich, którzy te lata uwielbiają, ale nie pamiętają. 

 

DO KUPIENIA TUTAJ

 

Palmowe

Motyw liści i palm jest wszechobecny aktualnie i kojarzy się z wakacjami jak nic innego.

DO KUPIENIA TUTAJ

 

Z napisami

Fajnie, jeśli mają jakieś przesłanie albo sam napis nawiązuje mocno do wakacji.

Sea you soon, Let the sea set you free, Miramare holiday.

 

Wakacyjne

Typowo wakacyjne, czyli neonowe, kontrastujące i z nadrukami kojarzącymi się z wakacjami i z leniuchowaniem na plaży.

 

Klaperki, Lód, Bikini.

 

Śmieszne/ okrągłe

Moje tegoroczne odkrycie. Sam kształt sprawia, że ręcznik rzuca się w oczy, a jeszcze jak ma taki ciekawy nadruk to już w ogóle. Widział jeszcze ręczniki z nadrukami azteckimi.

Arbuz, Donut, Pizza

 

Kolorowe

W wakacje wszyscy powinni być uśmiechnięci, wypoczęci i zadowoleni. O tym właśnie mówi pierwszy napis na ręczniku. Kolorowe, pozytywne ręczniki to must have wakacji.

 

Dont Worry, Love, Wzór.

 

To już wszystkie wzory, jakie dla Was znalazłam. Chętnie też dowiem się o waszych zdobyczach. Może znalazłyście ręcznik z napisem Coca-Cola? Jeśli tak to proszę o podlinkowanie w komentarzu. Może macie swoje ulubione ręczniki, które służą Was od lat? Pochwalcie się nimi w komentarzach. Chętnie pooglądam. Ciekawa jestem, który z ręczników spodobał się Wam najbardziej. Piszcie.