Plakaty na Pierwszy Dzień Wiosny – za darmo do pobrania i wydrukowania.
Wiosna to na pewno ulubiona pora roku dla wielu z Was. Dla mnie też. Nie to żebym nie lubiła innych pór roku. Na Wiosnę jednak czuć powiew świeżości, za którą kryją się zmiany i obietnica ciepełka z dużą ilością słońca. Brzmi kusząco! Wraz z Wiosną nachodzi mnie chęć zmiany wystroju w mieszkaniu. Czasami są to wzniosłe zmiany takie jak remont czy przemeblowanie pokoju a czasami małe, takie jak zmiana dodatków i dekoracji.

Dzisiaj przychodzę do Was z trzema wiosennymi plakatami, które powieszone w widocznym miejscu zainspirują Was i sprawią, że oczekiwanie na wiosenną pogodę będzie przebiegało w jeszcze milszej i przyjemniejszej atmosferze.

 

Jeśli zmiany to TERAZ! Wiosna to najlepszy czas na zmiany, jeśli takie macie w planie. Dlaczego tak się dzieje. To chyba ten powiew wiosennego wietrzyku dodaje odwagi i motywacji.

 

plakat na pierwszy dzien wiosny teraz albo nigdy do pobrania do wydrukowania

POBIERZ

Wiosna kalendarzowa nie zawsze pokrywa się z tą Wiosną, którą czuć na zewnątrz. Dla mnie Wiosna jest, wtedy gdy na zewnątrz czuć świeżą trawę, słychać śpiew ptaków, słońce świeci jak oszalałe! A dla Was, kiedy jest wiosna?

 

plakat na pierwszy dzien wiosny do pobrania do wydrukowania

POBIERZ

 

Ostatnio coraz bardziej przekonuje się do kwiatów. Nie tylko tych doniczkowych, do których nie mam ręki, ale mam ochotę dać nam jeszcze jedną szansę. Przekonuję się również do kwiatów ciętych. Które kwiaty najczęściej goszczą w Waszych domach?

 

plakat na pierwszy dzien wiosny do pobrania do wydrukowania

POBIERZ

 

Oto moje trzy propozycje plakatów na Pierwszy Dzień Wiosny. Dajcie znać, jak Wam się podobają. Plakaty są do pobrania i wydrukowania za darmo. Plakaty mogą być używane przez Was jedynie w celach prywatnych. W innych przypadkach proszę o wcześniejszy kontakt.