Paznokcie hybrydowe w Sephora Bonarka Kraków.
Ostatnio z moimi paznokciami nie jest najlepiej. Wyginają się na wszystkie strony i większość się połamała. Postanowiłam je lekko podkurować i nie nakładać przez jakiś czas żadnego lakieru. Do czasu kiedy przed wyjazdem do Poznania stwierdziłam, że nie mogę się pokazać wśród znamienitych blogerów bez porządnego manicure. I tak wylądowałam w Sephorze w Bonarce.

Od jakiegoś czasu zagonione babki mają możliwość skorzystania z usługi manicure w perfumeriach Sephora w następujących lokalizacjach:

Galeria Sfera Bielsko
Galeria Katowicka
Silesia Katowice
M1 Czeladź
Floriańska Kraków
Bonarka Kraków

Postanowiłam, że i ja spróbuje szczęścia.

paznokcie hybrydowe sephora bonarka

źródło: 1

Nie prowadzę własnego salonu kosmetycznego. Recenzuje jedynie te istniejące. Dane kontaktowe do recenzowanego salonu znajdziecie w linku poniżej.

Manicure Sephora Bonarka – Kraków

 

1. PODEJŚCIE DO KLIENTA

Byłam pierwszą klientką zaraz po otwarciu perfumerii. Nie musiałam długo czekać, miła Pani od razu się mną zajęła. Bardzo miło nam się rozmawiała. Pani nie była nachalna i w trakcie trwania manicure pokazywała mi wszystkie wzorniki z kolorami i wzorkami. Doradziła mi również jakie kolory będą ładnie ze sobą wyglądały.

 

2. CZYSTOŚĆ

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Jeśli byliście kiedyś w Sephorze to wiecie, że panuje tam sterylna czystość. Tak samo było na stanowisku paznokciowym. Idealną czystość zakłóciła uwalona lampa… Nie przyjemnie to wyglądało. Apeluje do wszystkich manicurzystek. Sprawdzajcie, jak lampa wygląda w środku! Raz na jakiś czas wypada ją przetrzeć.

 

paznokcie hybrydowe w Sephora Bonarka Krakow

 

3. BEZPIECZEŃSTWO

Tutaj również nie mam żadnych zastrzeżeń. Stanowisko było fajnie urządzone w kąciku sklepu. Nie było żadnych wystających kabli a wszystkie narzędzia były otwierane z folijki w mojej obecności.

 

4. STARANNOŚĆ

Doszliśmy do pierwszego punktu, do którego mogę się przyczepić. Samo wykonanie manicure jeszcze przed wymalowaniem lakierem było słabe. Skórki nie zostały wycięte dokładnie a w pewnych miejscach została wycięta skóra na palcu, a nie skórka przy paznokciu. Przez to później tworzyły mi się nieładne zadziory. Nie miałam spiłowanych również zgrubień na palcach, które często pojawiają się po bokach. Nie zostałam zapytana, jaki chce kształt paznokcia. Pani od razu stwierdziła, że przy krótkich paznokciach to musi być kwadrat. Nie był to najdokładniejszy manicure, na którym byłam. Przez brak staranności efekt nie powalił. Co do samego malowania było w porządku, również zdobienie.

 

5. SZYBKOŚĆ

Półtorej godziny z manicure, malowaniem i zdobieniem. Czas był w sam raz. Akurat w Sephorze byłam sote, bez poprzednich hybryd do ściągnięcia więc o tyle ten czas wydawał mi się w porządku.

 

6. KLIMAT I ATMOSFERA

Samo to, że przychodzę robić paznokcie w Sephorze sprawia, że czułam się lekko luksusowo. Siedziałam wśród cudnych zapachów. Zapachy mi nie przeszkadzały. Właściwie to ich nie czułam. Nie ma tam żadnego innego klimatu. Po prostu jest to dodatkowe stanowisku w kąciku przy wejściu, gdzie na szybciora można zrobić sobie manicure, będąc przy okazji na zakupach. Przychodzisz. Robią, co mają zrobić i wychodzisz. Bez zbędnych czułości.

 

7. TALENT

Zdecydowałam się na paznokcie ozdabiane techniką tłuczonego szkła”. Bardzo ten efekt mi się spodobał. Widziałam również cudne wzorniki i zostałam poinformowana, że każdy wzór może znaleźć się na moim paznokciu. Wzorki były cudne. Zresztą sami zobaczcie. Co do talentu to nie mam żadnych wątpliwości, że Pani pracująca w Sephorze Bonarka, zna się na swojej pracy bardzo dobrze.

paznokcie hybrydowe w Sephora Bonarka Krakow

 

8. EFEKT

Znacie to powiedzenie: jak się człowiek spieszy, to się diabeł cieszy”. W pośpiechu i w małym zamieszaniu pakowania zapomniałam zrobić zdjęcia paznokci z prawdziwego zdarzenia. Musicie zadowolić się tylko tym poniżej. Nie wiem dlaczego, ale krótkie paznokcie wcale nie chciały ze mną współpracować i nie wyszły zbyt fotogenicznie.

 

paznokcie hybrydowe w Sephora Bonarka Krakow

 

9. CENA

Cena zrobienia paznokci hybrydowych wraz ze zdobieniem to 80 zł. Sami oceńcie czy mało, czy dużo. Gdyby nie ten nieudany manicure to cena byłaby całkiem przystępna, zważając na to, że jest to centrum galerii handlowej w Krakowie.

 

10. TERMINY

Na termin trzeba umawiać się telefonicznie. Większego problemu z terminami nie ma. Jeszcze nie wiele osób wie, że taka usługa jest dostępna w Sephorze i to pewnie dlatego.

 

11. DODATKI

Uśmiech i tyle.

 

12. PODSUMOWANIE

Jak zwykle w formie tabelki.

paznokcie hybrydowe w Sephora Bonarka Krakow