Grafiki idealne do dziecięcego pokoju – do pobrania i wydrukowania.
Połowa maja już za nami a w drugiej połowie nadchodzi szał związany z nadchodzącym Dniem Dziecka. Natłok reklam w telewizji i cudowne promocje w sklepach. Wszystko po to, żeby rodzice mogli bez wyrzutów sumienia sprawić swoim pociechom wspaniały prezent z okazji bycia dzieckiem. Nasz prezent już został kupiony i wręczony a Antoni już nieźle sobie radzi, śmigając po naszej uliczce.

Dzisiaj przygotowałam dla Was grafiki, a właściwie napisy, które będą idealne do dziecięcego pokoju. Jedna grafika przeznaczona jest dla małych rozdarciuchów, które ani myślą położyć się spać. Druga natomiast przeznaczona jest dla małych śpiochów. Moje dziecko aktualnie podpisuje się pod drugą grafiką. Dobudzenie go rano do szkoły czasami graniczy z cudem.

Zapraszam do pobierania i drukowania. Jeśli moje plakaty posłużą Wam w jakiś sposób, to miło mi będzie, jeśli podzielisz się ze mną efektem.

Udostępnione przeze mnie grafiki są możliwe do pobrania i wydrukowania wyłącznie do celów osobistych. W celach komercyjnych proszę o kontakt.

 

dzieciece grafiki cool kids never sleep

POBIERZ

 

dzieciece grafiki dream big little one

POBIERZ

 

Jeśli spodobały Wam się moje typograficzne plakaty, to zapraszam do przeglądnięcia moich pozostałych projektów:

MOJE PROJEKTY