Selfie TAG.
Już od jakiegoś czasu chodził za mną ten tag. Nie nikt mnie nie otagował, co nie oznacza, że sobie nie mogę odpowiedzieć na kilka pytań heloł?

Ok nie przedłużam, lecimy.

 

1. Jaka jest twoja najlepsza cecha fizyczna?

Przy tym pytaniu nie będę odkrywcza, bo najbardziej podobają mi się moje oczy. Przy każdym selfie, czy to moim, czy kogoś innego, zwracam uwagę na jego oczy.
2. Gdybyś mógł odwiedzić jakiekolwiek miejsce na ziemi to gdzie byś pojechał i dlaczego tam?

Trochę już napisałam o tym miejscu w tagu LIEBSTER Blog Award. JuEsEnEj ;)Chciałabym pojechać do USA. Jestem ciekawa stylu życia Amerykanów, porównać go do tego, co widzimy w filmach. Zdemaskować to, co się nie zgadza i przede wszystkim pozwiedzać i zrobić furę zdjęć na Insta ;)
3. Co potrzebujesz żeby poczuć się lepiej gdy jesteś chory ?

Chusteczki, ciepła herbata z cytrynką (ew sokiem malinowym), łóżko, dobry film i samotność. Zero dzieci i mężów dookoła. Ale to tylko wtedy kiedy jestem mega chora i wręcz walczę o swoje życie w łóżku. Na co dzień robię wszystko, żeby jednak do tego nie doszło.
4. Jaką jedną poradę dałbyś młodzieży i dlaczego?

Młodzieży? Tzn, że ja już nie jestem młodzieżą? Chlip…
Ok moja porada dla młodszych ode mnie (tak lepiej brzmi): Korzystajcie z życia i nie dajcie się zaszufladkować waszym rodzicom, nauczycielom, znajomym. Bądźcie sobą i miejcie gdzieś co inni o was sądzą a będziecie szczęśliwi w przyszłości :)
5. Jak myślisz jakim zwierzęciem byłeś/mógłbyś być w swoim poprzednim wcieleniu ?

O kurde, ale pytanie… Hmmm mam dwa typy… 1) Mógłby to być jakiś niedźwiadek z racji tego, że wyjadają miód (to chyba tylko w bajkach) z gniazda pszczół i śpią bardzo długo. To tak jak ja ;) 2) Sowa, bo prowadzę raczej nocne życie. Nie chodzi tu o imprezy, ale o to, że wolny czas mam dopiero koło godziny 17-18 i wtedy wychodzę dopiero na zewnątrz (jeśli w ogóle wychodzę).
6. Gdybyś mógł cofnąć się w czasie co byś zmienił?

To jest dobre pytanie, ale jestem ciekawa czy gdybym zmieniła jedną rzecz to, czy inne wydarzenia z mojego życia też by się pozmieniały.
Jest taka jedna rzecz, na pewno nie pozwoliłabym sobie na przytycie po ciąży. Nie musiałabym się teraz pocić z MelB.
7. Co robisz dla rozrywki w weekendy?

Tutaj też mam dwie wersje:

1) Siedzę w dresikach w domu, gotuję, prasuje, nigdzie nie wychodzę. Bez pośpiechu, bez spiny tak lubię odpoczywać.

2) Wybieram się na jakieś disco z mężem mym lub na wspólny rodzinny wypad.

 

8. Co denerwuje Cię w miejscu gdzie pracujesz?

Szefowa ;) i to, że muszę wszystko robić za nią. A tak serio to czasami denerwuje mnie ogrom pracy przydzielony na jedną osobę, czyli mnie.
9. Nie mogę żyć bez _________.

Chodzi o rzecz czy o ludzi? Jeśli o rzecz to bez laptopa i bez internetu raczej ciężko by mi się żyło, a jeśli chodzi o ludzi to oczywiście wymienię tu moją kochaną rodzinkę ;)
10. Jakbyś mógł mieć jedną super moc w swoim życiu to jaka by to była super moc?

Hmm zastanawiam się nad mocą podmuchu czystości tak to sobie nazwałam. Dmucham i mieszkanie czyste. Dobre co?! Zastanawiam się też nad nieśmiertelnością lub przynajmniej długowiecznością ;) To też byłoby spoko :)