Najlepsze lustro do makijażu. Jakie wybrać?
Mam w domu najpiękniejsze lustro pod słońcem. Dzisiaj opowiem Wam o moich zmaganiach i o wyborze lustra. Na co zwrócić uwagę, jakie wybrać i czemu to takie ważne. W końcu mogę cieszyć się piękną taflą, która będzie pomocna w tworzeniu i nauce nowych makijaży. Jak wybrać najlepsze lustro do makijażu?

Historia zaczyna się w czasach kiedy to zupełnie nie zwracałam uwagi na to, jak wygląda mój makijaż, a wpatrywanie się w lustro uważałam za przejaw narcyzmu. Do czasu kiedy poznałam na własnej skórze magię makijażu. Uwielbiam stwierdzenie, że kobiety umieją zrobić coś z niczego. Może nie jest to najmilsze stwierdzenie, ale jeśli chodzi o makijaż jak najbardziej trafne. Sama zabawa kosmetykami kolorowymi zaczęła sprawiać mi mnóstwo frajdy. Chociaż nie jestem ekspertem, to uważam, że wszystko jest dla ludzi i warto doskonalić się w swoich umiejętnościach również tych makijażowych. Kiedyś nie wiedziałam, o co chodzi z tymi beznadziejnie sypiącymi się cieniami na powiece, a dzisiaj kombinuje z połączeniami kolorystycznymi i uczę się jak je ładnie rozcierać. Jeszcze długa droga przede mną.

 

lustro dla ciebie idealne lustro do makijazu podwietlane

 

Problem pojawił się, wtedy gdy moje kosmetyki przestały się mieścić w łazience i musiałam się z nimi wynieść na komódkę, na której to stoją po dziś dzień. Ciągle marzę o pięknej toaletce z kosmetykami i na kosmetyki a teraz już nie wiele potrzeba, żeby to marzenie się ziściło. Kiedy to przeniosłam się do pokoju, to siłą rzeczy największym problemem okazał się brak odpowiedniego lustra i oświetlenia. Próbowałam z małymi lusterkami i z powiększającymi. Bez skutku.

Z pomocą przyszedł mi sklep LustradlaCiebie, gdzie wybrałam moje wymarzone lustro do makijażu. Czyż nie jest piękne?

 

Jakie wybrać lustro do makijażu?

Pierwsza i najważniejsza sprawa to oświetlenie. Musi być w kolorze neutralnym, czyli ani ciepłe, ani zimne. Wtedy kolory na twojej twarzy będą jak najlepiej widoczne. Kolor neutralny to po prostu biały, czyli taki jak w normalny dzień. Kolor zaczyna się od 4000 do 5500 K.

lustro dla ciebie idealne lustro do makijazu podwietlane

 

Zwróćcie uwagę, jak dużo będzie tego podświetlenia. Ja wybrałam lustro z matowymi panelami dookoła, które dają dużo światła. Myślałam też nad lustrem z efektem 3D z małymi punkcikami, które robi duże wrażenie, ale światła nie daje zbyt dużo. Koniecznie przyjrzyjcie się czy wybrane lustro będzie dawało dużo światła.

Dla zabieganej osoby przyda się zegarek. Ja już widzę, jak dobrze mi się sprawdza. Jedno zerknięcie na zegarek i już wiem, czy zaczynać zabawę z nową paletką, czy skorzystać z tej sprawdzonej lub zrezygnować z cieni. Niezwykle przydatna sprawa.

 

lustro dla ciebie idealne lustro do makijazu podwietlane

lustro dla ciebie idealne lustro do makijazu podwietlane

 

Jeśli lubicie wbudowane lusterka powiększające, to również możecie takie zamówić. Bo nie powiedziałam Wam o najważniejszym, że w sklepie Lustra dla Ciebie możecie same skonfigurować sobie lustro do swoich potrzeb! Czyż to nie jest świetna wiadomość?

 

Jakie akcesoria można dobrać do lustra?

Pierwsze co to rozmiar. Ja wybrałam lustro o wymiarach 80 x 60 cm. Wydaje się idealne i idealnie pasuje do mojej komody.

O co chodzi z tymi akcesoriami? Masz do wyboru kolor światła, kolor wyświetlanego zegarka, regulator jasności, przełącznik (dotykowy lub na ruch ręką), lusterko powiększające, mata grzewcza i moduł Bluetooth.

 

lustro dla ciebie idealne lustro do makijazu podwietlane

lustro dla ciebie idealne lustro do makijazu podwietlane

 

W moim lustrze mam zamontowaną matę grzewczą, która sprawia, że lustro nie paruje, kiedy jest zamontowane w łazience. Fajna opcja a ja jeszcze nie mogę się zdecydować czy zostawić lustro nad moją komodą, czy przenieść je do łazienki. Tutaj całkiem ładnie pasuje. Co sądzicie? Nie zdecydowałam się na wbudowanie lusterka powiększającego. Zawsze mam problem z dojrzeniem w nim czegokolwiek, a tutaj zepsułoby moją piękną taflę lustra. Jeśli macie takie życzenie, to czemu nie.

Dodatkowym bajerem jest wybranie modułu Bluetooth w lustrze. To moduł wbudowany razem z głośniczkami i dzięki temu możecie podłączyć swoją komórkę do głośników do lustra i słuchać muzyczki podczas kąpieli w łazience (o ile lustro znajduje się w łazience) lub podczas makijażu jak w moim przypadku.

 

Jaka cena?

Teraz pytanie, czy takie lustro jest drogie? Jeśli powybieracie sobie do niego dużo bajerów, to będzie trzeba zapłacić również za te bajery. Według mnie jak za gotowe lustro z podświetleniem nie jest to bardzo wygórowana cena. Fajnie, że podczas wybierania akcesoriów macie możliwość na bieżąco widzieć o ile zwiększy się i zmniejszy cena, kiedy dodajecie i ujmujecie dodatkowe gadżety.

 

lustro dla ciebie idealne lustro do makijazu podwietlane

 

Lustro jest podpięte do prądu, nie jest na baterie czy inne zasilacze. Wszystko ładnie może być podpięte bez konieczności montowania dodatkowego oświetlenia.

Moje lustro możecie zobaczyć w sklepie TUTAJ. 

 

lustro dla ciebie idealne lustro do makijazu podwietlane

 

Jak Wam się podoba? Macie swoje miejsce do makijażu? 

Wpis powstał przy współpracy ze sklepem LustroDlaCiebie.