Miłosne plakaty do pobrania i wydrukowania za darmo.
Przez moment mogliście pomyśleć, że zostawię Was tak bez niczego na Walentynki. Właściwie nie tak do końca bez niczego są w końcu seksowne teledyski do oglądania… Przygotowałam dla Was również trzy plakaty z okazji tego jakże wspaniałego święta.

Jakiś czas temu napisałam tekst o tym, że nie warto sobie kupować prezentów na Walentynki. Takie prezenty nie mają dla mnie żadnego znaczenia. Nie jest to ani rocznica poznania, ani żaden ważny dzień w moim życiu, który miałabym w ten sposób świętować. My jak zwykle wybieramy się na romantyczną kolację we dwoje do knajpki z pysznym jedzeniem. Więcej przeczytacie TUTAJ.

 

Przejdźmy lepiej do plakatów.

 

Stary i oklepany tekst, ale nadal aktualny i jakże romantyczny. Zapytajcie swojego Męża lub Żonę czy zostanie Waszą Walentynką. Awwww

 

plakat walentynkowy badz moja walentynka

POBIERZ

 

Mój ulubiony tekst. Kto jest Waszym ulubionym człowiekiem?

plakat walentynkowy jestes moim ulubionym czlowiekiem

POBIERZ

 

Całujące się ptaszki i miłość już wisi w powietrzu.

plakat walentynkowy ptaszki

POBIERZ

 

Jeśli macie ochotę, pobrać któryś z plakatów to śmiało, bierzcie i częstujcie się. Będzie mi miło, jeśli gdzieś tam w internecie podlinkujecie lub otagujecie, że pochodzi z mojego bloga. Jeśli tego nie zrobicie też nic wielkiego się nie stanie. Mam nadzieję, że Wam się podobają.

 

Macie jakieś plany na Walentynki? Może podobnie jak ja macie jakąś tradycję związaną z tym świętem? Piszcie :)