Plakaty idealne na wiosnę – do pobrania i wydrukowania.
Po długiej i mroźnej zimie wszyscy oczekują zmiany. Nie możemy się doczekać, kiedy zrzucimy grube kurtki i ciężkie buciory na rzecz lekkich bluzeczek i balerinek. Na takie prawdziwe ciepełko przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zainspirować się wiosennymi zmianami w garderobie i zmienić coś również w wystroju wnętrza. Kolorowe dodatki, kwiaty w wazonie i nowe plakaty na ścianie :)

Tak właśnie, bo dzisiaj chciałabym Wam pokazać moje najnowsze plakaty, które możecie sobie pobrać i zrobić z nimi co się Wam żywnie podoba. Mam nadzieję, że dzięki nim w Waszym domu zapanuje wiosenna atmosfera. Moje trzy propozycje znajdziecie poniżej. Częstujcie się!

 

amazing things are going to happen wiosenne plakaty do pobrania

POBIERZ

 

 

think spring wiosenne plakaty do pobrania

POBIERZ

 

 

im sory for the things i said when it was winter wiosenne plakaty do pobrania

POBIERZ

 

Dajcie znać, która grafika spodobała się Wam najbardziej. Jeśli zdecydujecie się na udekorowanie swojego domu moimi grafikami to będzie mi niezmiernie miło, jeśli podzielicie się ze mną efektem w postaci zdjęcia.

Udostępnione przeze mnie grafiki są możliwe do pobrania i wydrukowania wyłącznie do celów osobistych. W celach komercyjnych proszę o kontakt.