Jak dobrze być kobietą – relacja ze spotkania blogerek w Krakowie.
 

11.05 pojawiłam się na pierwszym spotkaniu z serii: „Jak dobrze być kobietą”, w Krakowie. Dzień przed spotkaniem dostałam zaproszenie od Klaudii czy mam czas na miłe spotkanie w centrum Krakowa. Oczywiście, że mam!

 

spotkanie blogerek jak dobrze byc kobieta (6)

 

Spotkanie odbyło się w restauracji Fresh & Fun w Krakowie. Na miejscu pojawiło się następujące blogerki:

 

Klaudia – Niezłe Ziółko blog (Organizatorka)
Agnieszka – My Lifestyle (Organizatorka)
Ania – Codzienność Nasza (Organizatorka)
Ania – Smaki Macierzyństwa
Lidia – Retromoderna
Ogródek Talentów
Sylwia – Matczysko
Gabistworkowo
Patrycja – Mama daje radę

 

spotkanie blogerek jak dobrze byc kobieta (2)

 

Spotkanie rozpoczęło się przywitaniem Organizatorek z przybyłymi gośćmi i zaproszenie do integracji i dobrej zabawy. Agnieszkę i Anię miałam przyjemność poznać na spotkaniu w Rzeszowie i tym bardziej fajnie było uczestniczyć w kolejnym spotkaniu gdzie mamy okazję się zobaczyć.

 

spotkanie blogerek jak dobrze byc kobieta (16)

 

Pierwszym wystąpieniem była prelekcja Pana Roberta Rojka z klubu EuroCash, który bardzo ciekawie opowiadał o organizacji swoich finansów. Słuchałam go z zaciekawieniem, bo powiedział kilka porad, które warto wdrożyć w organizacje finansów. Mówił konkretnie i na temat, prelekcja bardzo mi się podobała i mam w planie zgłębić temat. Opowiedział nam również o grze EuroCash, dzięki której poznasz swoje nawyki w operowaniu finansami. Kolejny temat, który zamierzam zgłębić.

 

spotkanie blogerek jak dobrze byc kobieta (12)

 

Drugą prelegentką była Pani Coach Monika Perdjon. Poprowadziła z nami zajęcia, dzięki którym dane mi było lepiej poznać siebie, ale również dziewczyny obecne na spotkaniu. Podczas warsztatów motywacyjnych towarzyszyła nam bardzo otwarta atmosfera, która skłaniała do dzielenia się swoimi poglądami. Było bardzo dużo emocji.

 

spotkanie blogerek jak dobrze byc kobieta (13)

 

Czas na przerwę obiadową. Organizatorki zadbały o to, aby za jedzenie i picie nie trzeba było płacić. Na obiad dostałam danie, które wyglądało tak.

 

spotkanie blogerek jak dobrze byc kobieta (8)

 

Metodą dedukcji doszłyśmy, że było to carpaccio z białej rzodkiewki z pastą rybną. Było bardzo smaczne, wszystko do siebie idealnie pasowało. Miałam jednak nadzieję na prawdziwy obiad a danie, które otrzymałam, było raczej przystawką. Do końca spotkania byłam głodna.

 

Trzecim wykładem był występ Organizatorek, które również prężnie działają w firmie Colway International. Miałam styczność z firmą na spotkaniu w Rzeszowie, więc dla mnie nie było to nic nowego. Miałam okazję wziąć udział w zabiegu kolagenowym na dłonie. Przede wszystkim miałam okazję, obserwować jak dziewczyny działają w firmie oraz ich metamorfozę. Bardzo fajnie opowiadały o kosmetykach i o ich działaniu. Sama aktualnie stosuje żel do kąpieli dla dzieci z kolagenem i jestem nim zauroczona. Jedyną rzeczą, która mi przeszkadzała to mocny nacisk na rejestracje w firmie.

 

spotkanie blogerek jak dobrze byc kobieta (10)

 

Ostatnią osobą, która prowadziła spotkanie i opowiadała o makijażu była Justyna. Nie tylko opowiadała, ale również pokazała fajny makijaż w odcieniach nude i brązach. Modelką była Sylwia z bloga Matczysko.pl, która prezentowała się pięknie w pełnym i mocnym makijażu.

 

spotkanie blogerek jak dobrze byc kobieta (7)

spotkanie blogerek jak dobrze byc kobieta (3)

 

Spotkanie zakończyło się około godziny 16.00. Zmęczona i głodna doturlałam się do domu. Miałam mieszane uczucia co do odbytego spotkania. Fakt, nie było to typowe spotkanie blogerek, na których to są same ploteczki, dary losu i tematy krążą wokół kosmetyków. Nie mówię, że takie spotkania nie są fajne, bo uwielbiam takie babskie spotkania. Zgromadzenie #JakDobrzeByćKobietą miało na celu pobudzić kobiety do działania. Przynajmniej ja się tak poczułam. Dzięki prelekcjom, które nie były tylko i wyłącznie urodowe poczułam, że trzymam swoje życie w garści i mogę nim pokierować, jak tylko chce. Bardzo rozwijające. Ogólne wrażenia po spotkaniu są pozytywne, było to coś innego niż zazwyczaj. Bardzo ciekawe doświadczenie.

 

spotkanie blogerek jak dobrze byc kobieta (15)

 

Tak jak wspominałam, spotkanie miało charakter motywacyjny, więc nikt z nas nie spodziewał się żadnych prezentów. A jednak organizatorki również zadbały o to, aby pojawiły się upominki.

 

spotkanie blogerek jak dobrze byc kobieta (11)

spotkanie blogerek jak dobrze byc kobieta (9)

spotkanie blogerek jak dobrze byc kobieta (14)

 

Na spotkaniu była również obecna Marta, dzięki której mam możliwość podzielenia się z Wami pięknymi zdjęciami. Dziękuję 🙂

Dziękuję również partnerom spotkania:  Dr BarbaraPublicat S.A.Poczta kubkowaKol-DarQBoxProjekt PlannerBellove Moments.

Patronat Medialny: Mamo pracuj

jak dobrze byc kobieta sponsorzy

 

jak dobrze byc kobieta 1