Salon w odcieniach beżu – inspiracje.
Po tym wpisie możecie mieć odrzut, jeśli chodzi o wszelkie odcienie beżu, kremowego i ecru. Jak się już przyczepię do pewnego koloru, to nie odpuszczę i tak było tym razem. Wcześniej, kiedy zmienialiśmy kolor w przedpokoju również. Inspiracje oraz pierwsze efekty możecie zobaczyć na blogu. Decyzja o zmianie koloru pojawiła się, wtedy kiedy już nie mogłam patrzeć na mój pokój. Co jak co ale 7 lat z zielonym kolorem w salonie to chyba lekka przesada. Odcień strasznie mi się opatrzył, brzydko wychodził na zdjęciach i sprawiał, że pomieszczenie były bardzo ciemne i ponure.

To co zmieniamy? Zmieniamy! Decyzja była szybka, ale wybór odpowiednich odcieni, które by ze sobą współgrały, już nie był taki prosty. Dlatego dzisiaj postanowiłam ułatwić nieco życie osobom, które szukają inspiracji do salonu w odcieniach beżu. Na poniższych zdjęciach znajdziecie nie tylko ładnie dobrane kolory ścian, ale już całkiem umeblowane salony wraz z dodatkami, tak jak ja to widzę oczami wyobraźni wybierając puszkę z farbą w sklepie.

Zdjęcia podzieliłam na kilka kategorii, nie wiem, czy będą miały sens, ale chciałabym do kilku z nich się odnieść. Zapraszam do scrollowania.

BIAŁA KANAPA – Zawsze chciałam mieć w domu białą kanapę albo jakąś taka jaśniejszą. Kierowana myślą, że to przecież takie niepraktyczne i szybko się ubrudzi, porzuciłam myśl o tym, aby taki mebel znalazł się w moim salonie. Myśl powróciła do mnie, kiedy pomyśleliśmy o zmianie koloru w pokoju. Zobaczcie, jak ładnie się to komponuje.

 

salon w odcieniach bezu biala kanapa

salon w odcieniach bezu biala kanapa1

salon w odcieniach bezu biala kanapa2

salon w odcieniach bezu biala kanapa3

salon w odcieniach bezu biala kanapa4

salon w odcieniach bezu biala kanapa5

 

DODATKI – Często słyszę, że nie ważne jest to taki kolor mebli czy ścian, ponieważ dodatki „robią całą robotę”. Myślę, że to prawda zobaczcie jakie dodatki można dobrać do beżowego wnętrza.

salon w odcieniach bezu dodatki

salon w odcieniach bezu dodatki1

salon w odcieniach bezu dodatki2

salon w odcieniach bezu dodatki3

salon w odcieniach bezu dodatki4

salon w odcieniach bezu dodatki5

salon w odcieniach bezu dodatki6

salon w odcieniach bezu dodatki7

salon w odcieniach bezu dodatki8

salon w odcieniach bezu dodatki9

salon w odcieniach bezu dodatki10

salon w odcieniach bezu dodatki11

 

KANAPA NAROŻNIK – Znowu o kanapie! Tym razem moją uwagę przykuły wszystkie piękne wypoczynku w rozmiarze XXL. Jakby to powiedział mój syn: To takie łóżko z zakrętem. Jak sama nazwa wskazuję taka kanapa, pięknie komponuje się w rogu pokoju, ale nie zawsze. Beżowych wnętrz ciąg dalszy.

salon w odcieniach bezu kanapa naroznik

salon w odcieniach bezu kanapa naroznik1

salon w odcieniach bezu kanapa naroznik2

salon w odcieniach bezu kanapa naroznik3

salon w odcieniach bezu kanapa naroznik4

salon w odcieniach bezu kanapa naroznik5

salon w odcieniach bezu kanapa naroznik6

 

KLASYCZNIE – Klasyczne wnętrza mają coś w sobie. Do nich na pewno będą pasować kolory kremowe i wpadające w beż. W połączeniu z bielą i brązem wyglądają niezwykle elegancko.

salon w odcieniach bezu klasycznie

salon w odcieniach bezu klasycznie1

salon w odcieniach bezu klasycznie2

salon w odcieniach bezu klasycznie3

salon w odcieniach bezu klasycznie4

salon w odcieniach bezu klasycznie5

salon w odcieniach bezu klasycznie6

salon w odcieniach bezu klasycznie7

salon w odcieniach bezu klasycznie8

salon w odcieniach bezu klasycznie9

 

PODUCHY – Od jakiegoś czasu jestem wielką maniaczką poduch i chociaż to moje początki w temacie ozdabiania łóżka poduszkami to nie mogę się napatrzyć na zdjęcia poniżej. Im więcej poduszek tym lepiej a do tego ciepły kocyk <3

salon w odcieniach bezu poduchy

salon w odcieniach bezu poduchy1

salon w odcieniach bezu poduchy2

salon w odcieniach bezu poduchy3

salon w odcieniach bezu poduchy4

 

POZOSTAŁE – Nie potrafiłam ich sklasyfikować ale bardzo mi się podobają. Na pierwszym zdjęciu są pasy, które w naszym salonie również się pojawiły. Materiał z zasłon na ostatnim zdjęciu podbił moje serducho.

salon w odcieniach bezu paski

salon w odcieniach bezu2

salon w odcieniach bezu3

salon w odcieniach bezu4

salon w odcieniach bezu5

 

Dajcie znać czy podobają się Wam takie inspirację i jakie kolory dominują w Waszym salonie/pokoju dziennym. Jestem ciekawa 🙂 Mam nadzieję, że kremy i beże nie przejadły się Wam po tym wpisie.