Paese – Long Cover Fluid. [Recenzja]
Paese – Long Cover Fluid to mój pierwszy podkład w szklanym opakowaniu. Już wcześniej miałam ochotę na podkład z Revlona, ale jak to bez pompki, tubki no nie da się. Tym razem skusiłam się na ten fluid, ponieważ ma w sobie rozwiązanie idealne do szklanych buteleczek.

Paese Long Cover Fluid

Ale po kolei.

Producent już w nazwie wspomina, że jest to podkład kryjący o przedłużonej trwałości. Jest odporny na pot i wodę, a dzięki zawartości lotnych olejków nie zatyka porów. I rzeczywiście ciężko go zmyć z dłoni podczas nakładania. Zawiera filtr przeciwsłoneczny SPF 6 oraz składniki aktywne takie jak: masło karite, kompleks witamin A, C, E i B5

Podkład jest rzeczywiście dość ciężki i mocno kryjący. Po jego nałożeniu skóra na twarzy trochę się świeci i myślę, że nałożony sam bez pudru — zdecydowanie odpada. Jako że posiadam cudowny Puder ryżowy również z Paese (pisałam o nim tutaj) to nie mam z tym problemu. Co do krycia to naprawdę zakrywa wszystko. Jak to ja na początku przyzwyczajona do innych fluidów próbowałam nałożyć grubszą warstwę i niestety, ale przedobrzyłam. Wystarczy niewielka ilość i cała twarz jest ładnie przykryta.

Ja swój podkład mam w kolorze: 01, warm/light beige, jasny beż. Nie jest to najjaśniejszy odcień, jest jeszcze w kolorze: 00 porcelana.

 Paese Long Cover Fluid

Jak widać na zdjęciu, konsystencja jest bardzo gęsta, ale nie o tym nie o tym. Teraz słów kilka o szpatułce przytwierdzonej do zakrętki. Świetne rozwiązanie! I jeszcze raz wielkie brawa dla marki Paese za to, że pomyśleli o swoich klientkach. Łopatka pomaga wygrzebanie fluidu ze środka słoiczka. Nie ma problemu, że nałożę za dużo i produkt się zmarnuje, bo mogę kontrolować ilość fluidu na łopatce.

Konsystencja Paese Long Cover Fluid

Cena: 35,90 zł (źródło)