Gdzie kupić kosmetyczne kalendarze adwentowe?
W tym roku nieco więcej zajęło mi zebranie wszystkich najfajniejszych kalendarzy. W tym roku skupiłam się tylko i wyłącznie na najpopularniejszych kalendarzach kosmetycznych, które w większości są dostępne w Polsce. Mam wrażenie, że w tym roku szał na kalendarze adwentowe wzrósł, szczególnie jeśli chodzi o popularność dodawania filmów z ich otwieraniem na Youtube. Mnie niestety taki obrót sprawy skutecznie zniechęca. Nie wiem czemu tak mam, ale zawsze, kiedy widzę i czuję przesyt jednym tematem, to odwracam się na pięcie i przestaje się tym interesować.

Bardzo lubię kalendarze adwentowe i sam ich zamysł, jeśli chodzi o przeznaczenie. Nie podoba mi się otwieranie całych kalendarzy i psucie wszystkim zabawy. Ja wiem, że często powtarzane są słowa: „Jak Ci się nie podoba, to nie oglądaj! Nikt Cię nie zmusza.” W porządku, ale nadal uważam, że jest to nie do końca w porządku.

Zapraszam na małą skarbnicę wiedzy i zestawienie kosmetycznych kalendarzy adwentowych.

 

Kalendarze dostępne w Sephora

Origins

Acqua di Parma

Clarins

Clinique

Rituals

Sephora

Sephora Favourites

Kalendarze dostępne w Douglas

Douglas

Douglas Makijaż

Douglas Pielęgnacja

 

Pozostałe

Kalendarz adwentowy z Twoim zdjęciem o czekoladkami

 

The Body Shop

 

NYX Sugar Trip

Yves Rocher

 

Yankee Candle

 

Kalendarz Zalando

 

OPI Kalendarz z lakierami Hello Kitty

 

Kalendarze ze sklepu Kosmetyki z Ameryki

Na zdjęciu zobaczycie tylko wybrane kalendarze z tego sklepu.

 

MakeUp Revolution

NYX 

 

I to już wszystkie kalendarze, jakie dla Was znalazłam. Sama bym się na nie skusiła. Dajcie znać czy w tym roku zamierzacie bawić się kalendarzami. Może macie już jakiś w egzemplarz w domu. Koniecznie dajcie znać. Napiszcie też, co sądzicie o filmach, w których Youtuberki otwierają kalendarze adwentowe.