Paznokcie hybrydowe w Studiu Urody Nail Pola w Wieliczce.
Odkąd samodzielnie potrafię wykonać względnie ładny hybrydowy manicure, w salonach pojawiam się coraz rzadziej. W zeszłym roku było to zaledwie 5 razy łącznie z tym salonem, o którym Wam dzisiaj opowiem. Nie znaczy to, że zawieszam projekt Tajemniczy Klient, ale pewnie wpisy będą się pojawiały rzadziej niż zazwyczaj.

Postanowiłam oddać swoje paznokcie w ręce specjalistki zaraz przed Świętami. Miałam ochotę na jakiś fajowy wzorek i przede wszystkim na moje pierwsze sweterki na paznokciach. Znam Studio Urody Nail Pola w Wieliczce doskonale. Tam właśnie od czasu do czasu dopieszczam swoje brwi. Zauważyłam, że skoro robią również manicure, to może warto spróbować i sprawdzić jakość.

Z profilu na Fb wybrałam 4 najładniejsze wykonania manicure, które zachęcają do odwiedzenia ich salonu manicure.

 

paznokcie hybrydowe w salonie nail pola wieliczka

 

Studio urody nie jest duże i połączone jest z miejscem dla fryzjera i miejscem dla kosmetyczki. Każda część jest ładnie oddzielona i sprawia wrażenie intymności.

 

paznokcie hybrydowe w salonie nail pola wieliczka

źródło – Studio Urody Nail Pola

Studio Urody Nail Pola Wieliczka

 

1 KLIMAT I ATMOSFERA MIEJSCA

W salonie znajdziemy i fryzjera i Panią kosmetyczkę i Panią od manicure, każda ma swój kącik więc i ja jako klientka Pani od manicure siedziałam w wyznaczonym do tego miejscu. Miejsce było delikatnie odsunięte od całego salonu, gdzie można było swobodnie porozmawiać. W salonie jest typowo babska atmosfera i babskie tematy. Dobrze się tam czułam.

 

2. CZYSTOŚĆ

Salon był utrzymany w czystości. Dodatkowo jedna z Pań przechodziła i przecierała stoliki tak, żeby nie były całkowicie zapylone po paznokciach.

 

3. BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie narzędzia były spakowane w oddzielnych foliach. Nigdzie nie wystawały kable. Cały salon był zorganizowany profesjonalnie. Nie miałam się do czego przyczepić.

 

4. PODEJŚCIE DO KLIENTA

Kolejny punkt gdzie wszystko było poprawnie. Pani zagadywała do mnie i opowiadała głównie o paznokciach i o tym, co będzie na nich robione. To wszystko. Całe szczęście, bo nie miałam za bardzo humoru na babskie plotki. Pani nie była nachalna a cisza wcale ani mnie, ani jej nie przeszkadzała. Dostałam kawę, co prawda w kartonowym kubeczku, ale to nic nie szkodzi, najważniejsze są chęci i samo podejście. Pani manicurzystka pokazała wszystkie próbniki z kolorami i wzorami. Czym chata bogata.

 

5. SZYBKOŚĆ

Ściąganie poprzedniej hybrydy, manicure, nakładanie nowej + wzorek zajęły nam niecałe 2 godziny, z czego jestem zadowolona. Miałam dość skomplikowany wzór + sweterki. Przypomnę, że wykonanie hybryd ze wzorkiem potrafiło zając w innym salonie ponad 3 godziny, więc jest się z czego cieszyć.

 

6. STARANNOŚĆ

Paznokcie były wymalowane co do milimetra. Miałam pewne obawy o zalanie skórek, ale całość była wykonana z niesamowitą precyzją. W momencie namalowania gwiazdki nieco krzywej niż miała być, Pani manicurzystka zmazała wszystkie swoje starania i zaczęła od początku. Doceniam to, że nie wzięła się za poprawianie czegoś, co było nie do odratowania, tylko rozpoczęła swoją pracę od nowa. Namalowana ręcznie gwiazdka zachwycała wszystkich w przeszłe święta. Manicure wykonany perfekcyjnie.

 

7. TALENT

Zdecydowanie ta Pani miała talent. Już pomijam samo malowanie paznokci lakierami, z tym czasami niektóre profesjonalistki tez mają problemy. Pięknie wykonane sweterki a do tego gwiazdka z efektem 3D. No niesamowicie się postarała. Dobór kolorów też nie pozostawał przypadkowy.

 

8. EFEKT

Byłam bardzo zadowolona. Nadal jestem, chociaż minęły prawie 3 tygodnie od mojej wizyty w salonie i mam delikatny odrost to z paznokciami nie dzieje się absolutnie nic. Wspomnę jeszcze, że przed świętami czekało mnie wielkie sprzątanie. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Na wydziwianie wzorki można chodzić do Nail Pola w Wieliczce!

 

paznokcie hybrydowe w nail pola wieliczka

 

9. CENA

Szykowałam się na cenę o wiele wyższą. Za wszystko wyszło 70 zł, wliczając to dwa wzorki i dwa sweterki. Ja jestem jak najbardziej na tak!

 

10. TERMINY

Tutaj fajną opcją jest możliwość umówienia się poprzez specjalną aplikację, którą Panie posiadają na swojej stronie internetowej. Można bez dzwonienia umawiać się na terminy i mięć na bieżąco podgląd jak wygląda kalendarz na następne dni i dobrać sobie odpowiednie godziny. Działa to świetnie i już nie raz umawiałam się na brwi w taki właśnie sposób. Sytuacja jest idealna, bo Panie z drugiej strony nie są tak często bombardowane telefonami z pytaniem o termin i nie odrywają się od swojej pracy.

 

11. DODATKI

Paragon,karta stałego klienta i uśmiech.

 

12. PODSUMOWANIE

Przedstawię w formie tabelki, ale również w kilku zdań na temat salonu, który udowadnia, że kosmetyczki i salony manicure w mniejszych miejscowościach zasługują na pochwałę i większy rozgłos. Naprawdę nie wiele trzeba. Trochę czystości i bezpieczeństwa no i zamiłowania do swojej pracy. Nie czułam, aby Pani manicurzystka była w pracy za karę. Nie trzeba też wielkich pieniędzy, żeby mieć piękne paznokcie po wyjściu z salonu. Niektóry krakowskie salony powinny przyjść do Nail Pola w Wieliczce na szkolenie.

tabelka_tajemniczy_klient studio urody nail pola