Najwygodniejszy strój na lato dla kobiety w dużym rozmiarze.
W ostatni majowy weekend będąc w Poznaniu, przywitała mnie pogoda, na którą wszyscy czekali od dłuższego czasu. Stało się to dosyć niespodziewanie. Jako że byłam wtedy na Blog Conference Poznań, to miałam dość ciężkie zadanie w związku z wybraniem stroju, w którym będzie mi chłodno, w miarę przewiewnie, ale przede wszystkim wygodnie.

Sporo dziewczyn w upały wybiera krótkie spodenki lub sukienki. Sama również uwielbiam sukienki, o czym poinformowałam Was w niejednym wpisie na moim blogu. Krótkie spodenki owszem, ale zdobycie ich w idealnej długości (lekko przed kolano), rozmiarze i fajnym fasonie graniczy z cudem. Nie każdy krój krótkich spodenek nadaje się do ubrania do ludzi. Ja zazwyczaj mam ten problem, że gdy spodenki pasują w pasie, to w udach są maksymalnie szerokie i nie wyglądam w nich korzystnie.

 

najwygodniejszy stroj na lato dla kobiety w duzym rozmiarze bonprix

najwygodniejszy stroj na lato dla kobiety w duzym rozmiarze bonprix

 

Zupełnie zapomniałam, że istnieje coś takiego jak spódnica. Ostatni raz występowałam w spódnicy na maturze, czyli jakieś 10 lat temu. Po raz pierwszy odkryłam ją na nowo dzięki BonPrix. Postawiłam na spódnicę sportową z gumką w pasie, do tego białe trampeczki i biały T-shirt z nadrukiem imitującym naszywki z kolekcji Maite Kelly. Spódnica jest bardzo cieniutka i przewiewna, przypomina materiał szerokich spodni bojówek, jakie kiedyś posiadałam. Muszę Wam zdradzić, że w Poznaniu odkryłam trampki. Ja wyznawczyni balerinek postawiłam na bardziej sportowy styl i oto proszę, zostanę z nimi na dłużej.

Okulary lusterkowe z białymi oprawkami skradły moje serce i zobaczycie jeszcze nie raz w moich stylizacjach.

 

najwygodniejszy stroj na lato dla kobiety w duzym rozmiarze bonprix

najwygodniejszy stroj na lato dla kobiety w duzym rozmiarze bonprix

 

Cały zestaw sprawił, że było mi bardzo wygodnie, a na tym zależało mi najbardziej podczas BCP. Całe szczęście na miejscu, czyli na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich działała klimatyzacja i nie było wielkiego dramatu, na jaki się szykowałam.

W wygodnym stroju nie może zabraknąć pojemnej torebki. Nie za dużej nie za małej i do tego z dłuższym paskiem. Postawiłam na najmodniejszy kolor w tym sezonie, czyli błękit i cudowny model polskiej marki Manzana. Sprawdziła się w ekstremalnych warunkach, gdzie do środka wepchnęłam wszystko, co zajmowało mi ręce. Paski wytrzymały pomimo tego, że czasami miałam wrażenie, że nosiłam w niej kilkadziesiąt kilogramów. Drogie Panie wygoda najważniejsza! Fajnie, jeśli torebka oprócz wygody, ładnie się prezentuje ;)

 

 

najwygodniejszy stroj na lato dla kobiety w duzym rozmiarze bonprix

najwygodniejszy stroj na lato dla kobiety w duzym rozmiarze bonprix okulary lusterkowe

najwygodniejszy stroj na lato dla kobiety w duzym rozmiarze bonprix torebka manzana

 

Spódnica bonprix
T-shirt – Koszulka bonprix
Trampki – sportowe bonprix
Chusta – Szale i chusty bonprix
Okulary –  biżuteria bonprix
Torebka – Manzana
Miejsce – Międzynarodowe Targi Poznańskie
Zdjęcia – Krótkie Nóżki

 

najwygodniejszy stroj na lato dla kobiety w duzym rozmiarze bonprix torebka manzana

 

Coś czuję, że ten zestawik będzie moim ulubionym w nadchodzące lato. To taki pewniaczek.

Ciekawa jestem czy i Wy macie takie swoje pewniaczki. Kiedy potrzebujecie czuć się komfortowo. Wiedzieć na 100%, że ten konkretny but Was nie obetrze i cała stylówka dodatkowo sprawdzi się w ekstremalnej temperaturze. Czekam na Wasze stylizacji idealne na upalne lato. Piszcie, a nawet wrzucajcie swoje fotki w komentarzach. Może coś jeszcze podpowiecie :)

 

Wpis powstał przy współpracy z bonprix.