Instagramowy kalendarz na 2017 rok – wersja do pobrania i wydrukowania za darmo.
Instagramowy kalendarz pojawia się na moim blogu już trzeci rok z rzędu. Ja, która korzysta z elektronicznych kalendarzy i notatników, muszę mieć papierowy kalendarz powieszony w widocznym miejscu. Mój zawsze ląduje w kuchni. Biorąc pod uwagę to, że są na nim nasze zdjęcia z poprzedniego roku, to tym bardziej mam ochotę go eksponować, oglądać i wspominać wydarzenia z zeszłego roku.

Możecie zobaczyć moje poprzednie wpisy z kalendarzem instagramowym w roli głównej. W tym roku również nie zostawię Was z pustymi rękami i przychodzę do Was z kalendarzem, który możecie wypełnić swoim własnymi zdjęciami z Instagramu lub nie, jak wolicie. Mogą to być Wasze wspólne zdjęcia, a mogą to być zdjęcia z motywem przewodnim np. rok z dzieckiem, kotem, psem, rok w nowym mieszkaniu. Wszystko, co Wam się żywnie podoba.

Zobaczcie moją wersję kalendarza. Tak jak w poprzednim roku postanowiłam go wydrukować w drukarni na grubszym papierze i z ładniejszymi kolorami niż na mojej domowej drukarce.

 

kalendarz instagramowy 2017 do pobrania

kalendarz instagramowy 2017 do pobrania

 

Kalendarz możecie pobrać poniżej.

 

kalendarz instagramowy 2017 do pobrania

POBIERZ

 

Nowa wersja została wyposażona w więcej miejsca na notatki oraz zaznaczenie kolorem niedzieli.

Robicie swoje własne kalendarze ze zdjęciami czy wolicie coś gotowego? Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na swój kalendarz 2017 to serdecznie polecam wersję Instagramową 🙂