Straszne fonty z polskimi znakami do wykorzystania na Halloween i nie tylko.
Halloween wzbudza w Polsce wiele kontrowersji. Wszyscy zastanawiają się, czy je obchodzić i świętować, czy pozostać wiernymi tradycji i olać amerykańskie wymysły. Nie wiem, po co tyle krzyku o zwykłe imprezy, na które trzeba się przebrać? Imprezy, na które trzeba się przebrać są super frajdą, nie tylko dla dzieci. Mogą być fajnym urozmaiceniem lub tematem przewodnim dla domówki, urodzin i każdej innej okazji, jeśli macie taką ochotę. Jeśli macie w planach zorganizowanie imprezy przebierankowej na Halloween lub z motywem straszydeł to chyba dobrze trafiłam. Przygotowałam dla Was zestawienie strasznych fontów, które możecie wykorzystać do własnych projektów.

Fonty, które dla Was znalazłam, jak zwykle mają w komplecie zestaw polskich znaków. Dzięki temu nie musicie się zastanawiać czy Wasz baner, zaproszenie czy inna grafika z napisem będzie dobrze wyglądała i czy są w niej nasze polskie ą i ę. Wszystko jest i czeka do pobrania i używania. Pamiętajcie, że fonty z poniższego zestawienia w większości możecie używać do własnych celów. W linkach poniżej znajdziecie nazwy fontów i odnośniki do ich pobrania, a także informację o tym, jaką licencją są objęte.

Oto i one.

 

straszne-fonty-z-polskimi-znakami-halloween

 

Earwig Factory
Isabella
KG Second Chances
Shlop
Brother Tattoo
Kingthings Trypewriter
Haunt AOE
DJB Im No Wizard font
Etharnig
Beat My Guest

 

Jestem ciekawa, które podobają Wam się najbardziej. Napiszcie mi w komentarzu. Jeśli pomogłam Wam w doborze odpowiednich fontów, to będę wdzięczna za kliknięcie lajka poniżej.

Zapraszam również do mojej blogowej serii, gdzie znajdziecie o wiele więcej zestawień fontów z polskimi znakami. Istna skarbnica literek z polskimi ogonkami. Znajdziecie je w pasku po prawej stronie lub TUTAJ.

Font użyty w grafice to Black Widow (nie ma w nim polskich znaków).