Zimowe fonty z polskimi znakami do pobrania.
Nadszedł czas na post o zimowych fontach. Chociaż pogoda za oknem nie wróży zimy, grudzień już oficjalnie nastał, więc można szaleć. Nie wiem jak Wy, ale ja lubię zimę, a grudzień wielbię. I to nie dlatego, że mam w tym miesiącu urodziny, nie. Jak zwykle chodzi o świąteczny klimat, dłuższe wieczory i wszechogarniający spokój.

Świąteczny nastrój włącza mi się zaraz po północy 30 listopada. Od tej pory możecie trąbić o świętach, ile chcecie. Już nam wolno! :) Rok temu przygotowałam dla Was świąteczne fonty z polskim znakami, które możecie zobaczyć TUTAJ. Pojawiła się również wersja świątecznych fontów obrazkowych, dostępne TUTAJ. W tym roku postawiłam na coś prostego zimowego i śniegowego. Pukną się w głowę te osoby, które nie lubią śniegu. A ja uwielbiam i tęsknię za nim, bo już dawno nie było takiej zimy z prawdziwego zdarzenia, gdzie byłyby wielkie zaspy, dzieciaki wychodziłyby na sanki, można jechać na narty… Szarobury krajobraz do mnie nie przemawia.

No dobrze, nie przedłużajmy, tylko rozkoszujmy się pięknem zimowych fontów, które możecie pobrać i wykorzystywać, na co się Wam żywnie podoba. Posty z fontami na moim blogu są zawsze Ą i Ę czyli z polskimi znakami więc bez obaw, że Wam coś nie wyjdzie.

Zapraszam!

 

zimowe fonty z polskimi znakami tabela

 

Breamcatcher – LINK DO POBRANIA
Milasian – LINK DO POBRANIA
Snowinter – LINK DO POBRANIA
FHA Nicholson French NCV – LINK DO POBRANIA
Stackyard – LINK DO POBRANIA
DJB Dear St. Nick – LINK DO POBRANIA
Foglihten No07 – LINK DO POBRANIA
Bellota – LINK DO POBRANIA
Coolvetica – LINK DO POBRANIA
Thirsty Script – LINK DO POBRANIA
Bahiana – LINK DO POBRANIA
DJB Coffee Shoppe Espresso – LINK DO POBRANIA

To już wszystko. Standardowo zadaję pytanie: Które fonty spodobały się Wam najbardziej. Dajcie znać w komentarzu.

Po więcej zestawień z fontami z polskimi znakami zapraszam do mojej serii o jakże wymyślnej nazwie: „Fonty”.