Wielkanocne plakaty do pobrania i wydrukowania za darmo.
Hejo, hejo! Poczuliście już pierwsze promienie słońca na skórze? Widziałam kilka zdjęć na Instagramie, gdzie dziewczyny spiekły się na raczka. Niektórzy już odpalili grille. U nas rozpoczęcie sezonu grillowego odbyło się 1 kwietnia. Ehhh zaczyna się wspaniały czas, mój ulubiony. Na horyzoncie czeka jeszcze jedno wydarzenie, a mianowicie Święta Wielkanocne. Jeśli jeszcze nie ustroiliście swojego domu w króliczki i jajeczka, to przychodzę do Was z pomocą. Plakaty wielkanocne z jajeczkami sprawdzą się zawsze i wszędzie.

W Świętach Wielkanocnych najbardziej lubię tę atmosferę rodzinnych wypadów, spacerów, wspaniałej pogody sprzyjającej spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Kolejną tradycją jest malowanie pisanek. Uwielbiam malować jajka z moim synem. Co roku wychodzą nam ładniejsze. I chociaż oboje nie mamy zdolności plastycznych to frajdę mamy niesamowitą.

No dobrze, to zapraszam Was do przeglądnięcia i pobrania dla siebie plakatów, które dla Was przygotowałam 🙂

 

wielkanocne plakaty za darmo do pobrania pisanki wielkanoc

POBIERZ

 

POBIERZ

 

wielkanocne plakaty za darmo do pobrania pisanki wielkanoc

POBIERZ

 

Mam nadzieję, że spodobały się Wam moje projekty. Możecie je pobrać i wydrukować do własnych, prywatnych celów. W celach komercyjnych proszę o kontakt.

Co Wam się najbardziej podoba w Świętach Wielkanocnych? Co lubicie najbardziej? U mnie jeszcze obowiązkowo musi być jajeczko z szyneczką o chrzanikiem :D Dajcie znać, który plakat spodobał się Wam najbardziej.