Mikołajki blogerskie – prezentacja paczki.
I w końcu nastał ten dzień! Mikołajki!

Ileż było tego dnia emocji, prezentów, uśmiechów i zachwytów! Dzisiaj chciałabym napisać kilka słów o paczce, którą otrzymałam od Igi z bloga BeautyPerson (link do jej fanpage’a TUTAJ). Mikołajkowa paczka zawierała: żel do kąpieli Mrs. Frosty z Avon o zapachu pomarańczowym z nutką świątecznych przypraw, Tusz do rzęs Avon Luxe, śliczną, ręcznie robioną kartkę z życzeniami oraz bransoletkę z zielonych i żółtych koralików. Iga chciałam Ci bardzo serdecznie podziękować za paczkę, jest trafiona w 10!

Napisałam do Ciebie również wiadomość prywatną na Fb, sprawdź, proszę ;)

Mikołajki blogerskie, w których brałam udział, polegały na tym, aby w minimum 15 zł zmieścić się z kosmetycznym prezentem, w którym mają się zmieścić minimum 2 kosmetyki. Postanowiłam się zapisać. Link do informacji o Mikołajkach TUTAJ.

Mój prezent powędrował do autorki bloga MilkaBelleza 🙂 Link do jej wpisu o moim prezencie znajdziecie TUTAJ.

I tak przechodząc już do poszczególnych produktów.

Z żelem do kąpieli Mrs. Frosty na pewno się polubimy, bo pachnie obłędnie. Właśnie takiego zapachu brakowało mi w mojej łazience. Po kąpieli będę pachnieć jak pierniczek :)

 

avon mrs frosty

 

Kolejnym produktem jest tusz do rzęs Luxe. Szczerze powiedziawszy to pierwszy raz słyszę o tej serii z Avonu, ale bardzo chętnie przetestuje. Tym bardziej że ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad tym, czy już nie czas na zakup nowego tuszu do rzęs, bo ten, którego obecnie używam coś zacząć się kleić. Tak więc będziemy testować.

 

avon luxe tusz do rzęs

 

Na zdjęciu poniżej przedstawiam Wam uroczą bransoletkę z mojej paczki 🙂 Nosiłam ją dzisiaj cały dzień 🙂

 

zielona bransoletka

 

A Wy jesteście zadowoleni ze swoich prezentów? 🙂